Zühre Pardesü Bayilik Veriyor

Zühre Pardesü 19 yıldır sektörde kendine yer edinmiş ve bir çok bayisi bulunan bir marka. Kendi marka ve koleksiyonlarının üretimi ile işe başlayan firma aynı zamanda yurt dışına da ihracat yapmaktadır.

Zühre pardesü mağazalarında tesettür ağırlıklı ürünler satılmaktadır. Bayilik yatırım tutarı ise mağazayı açacağınız yerin m2’sine göre değişmektedir. Zühre ayrıca corner bayiliklerde vermektedir. Firma bayan dış giyimine yeni bir anlayış getirerek güncel ve özgün çizgisiyle kısa sürede, stil sahibi bayanların sevilen markası haline gelmiş durumda.

Üretimden edindiği tecrübe ile en kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmayı ilke edinmiş olan ühre Pardesü’nün bugün Türkiye genelinde 350’den fazla bayisi bulunuyor. Aynı zamanda Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere toplam 22 ülkeye ihracat yaparak oluşturduğu iş gücüyle de ülke ekonomisine ciddi katkı sağlıyor.

Zühre Bayisi Nasıl Olursunuz

Zühre pardesü olarak piyasanın trendlerini takip eden değil belirleyen lider bir firmayız. Pardesü, Kap, Elbise, Takım, Tunik, Gömlek, Etek, Pantolon, Elbise, İkili takım, Bluz, Ferace, Yelek, Çanta ve Eşarp gibi bir çok ürün grubunda ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bu seçkin çeşitlilik bir mağazanın tüm ihtiyaçlarını en iyi derecede karşılayacak yeterliliktedir.

Yüksek kalitede ürünler yapıyoruz.

Üretim süreçlerinde mevcut en kaliteli kumaşları, aksesuarları ve ekipmanları kullanmaya özen gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ölçerek, müşterilerimizin talep ve önerilerini dikkate alarak sistemin sürekli iyileştirilmesi için çalışıyoruz.

Kalite kontrol yönetimi sistemini kullanarak üretimin her aşamasında hem birim personelleri hem de denetmenlerimiz ile takip sağlıyor ve ürünlerimizin kalitesinin en iyi şekilde olmasını sağlıyoruz.

Tecrübemizle size güç katıyoruz.

Ürün yelpazemizde bulunan seçkin ürünler ve geniş ürün gamı sayesinde ticaret yaptığımız firmalara yüksek gelir imkanı sağlıyoruz. Ürünlerimizin teslimatının en güvenilir şekilde ve en kısa sürede olmasını sağlıyoruz.

500 farklı satış noktasından edindiğimiz deneyim ve verileri şeffaf bir şekilde müşterilerimizle paylaşıp bunu üst düzeyde bir ekonomik değere çeviriyoruz.Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranıyoruz. Gelişmiş satış ağına sahibiz.

Dünya genelinde shop ve corner sistemiyle çalışan satış noktalarımız bulunmaktadır. Bu iki yapıyı birlikte düşündüğümüzde Türkiye’de 73 ilde 350, yurtdışında 22 ülkede 150 ayrı seçkin satış noktamız bulunmaktadır.

Dünyada 4 kıtada, 22 ülkede faaliyet gösterirken, global bir marka olmanın sorumluluğuyla her geçen gün faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısını artırıyoruz. Endonezya, Irak, İran, Makedonya, Mısır Lübnan ve Ürdün başta olmak üzere birçok farklı ülkede ürünlerimiz tüketiciyle buluşuyor. Türkiye ve Ortadoğu’nun en bilinen markalarından birisiyiz.

Zühre bayisi olun

Siz de global bir marka ile çalışmak ve yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, sizi bayimiz olmaya davet ediyoruz.

Zühre Pardesü Bayilik İletişim Bilgileri

Mahmutbey Mh. Atlas Cd. Çiçek Sk.
No:11 Güneşli-Bağcılar-ISTANBUL/TURKEY
T: +90 212 446 06 06 (pbx)
F: +90 212 446 06 72
info@zuhre.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.