Zara Bayilik - Zara Giyim Mağazası Açmak

Zara Bayilik – Zara Giyim Mağazası Açmak

Zara Bayilik Bilgileri

Zara erkek, kadın ve çocuk giyim mağazası konumunda dünyada en çok bilinen markalardan birisidir. Giyim bayilikleri denince akla ilk gelen Zara firması çok geniş bir mağaza ağına sahiptir. Zara markasının bayilik dağıtım hakları Inditex grubuna aittir. Inditex dünya çapında 94 pazarda sekiz marka ( Zara , Pull & Bear , Massimo Dutti , Bershka , Stradivarius , Oysho , Zara Ev ve Uterqüe ) ve 7504 mağazasıyla dünyanın en büyük moda perakendecilerinden biridir.

Zara en büyük uluslararası moda şirketlerinden biridir. Müşteri, geniş perakende ağımız aracılığıyla tasarım, üretim, dağıtım ve satış içeren benzersiz iş modelimizin kalbindedir.

Zara’nın öncelikleri, çekici ve sorumlu modayı getirmek ve müşteri hizmet kalitesini artırmaktır

Zara Giyim Mağazası Açmak

Zara’nın hikayesi, 1975 yılında İspanya’nın sahil kenti A Coruña’daki ilk mağazamızın açılmasıyla başlar. Bu, şirketimizin uzun tarihinin ilk kilometre taşıdır. Yıllar geçtikçe Zara, tüm mağazalarımızı tanımlayan dört anahtar kelimeyle ifade edilen temel değerlerine sadık kalmıştır: güzellik , açıklık , işlevsellik ve sürdürülebilirlik .

Zara’nın tasarımcıları, müşterileri ile son derece samimi bir ilişki kurarak, değişen ihtiyaçlarına içgüdüsel bir biçimde yanıt vererek, Kadın, Erkek ve Çocuk koleksiyonlarında elde edilen en son trendlere ve sürekli geri bildirime tepki göstererek doğru yerde ve doğru zamanda yeni fikirler sunarlar.

Zara Giyim Mağazası açmak ve franchise şartları hakkında bilgi almak için Inditex grup ile görüşmeniz gerekmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.