YOMUMU  FROZEN YOĞURT

YOMUMU FROZEN YOĞURT

YOMUMU FROZEN YOĞURT7’den 70’e

Tadını çıkarın..
Meyve, çikolata, tahıl ürünleri ve kuruyemişlerimiz ile doğallığı en lezzetli şekilde yaşamanızı sağlıyoruz. YOMUMU FROZEN YOGURT ile topingler, soslar ve püreler eşliğinde damak tadınıza uygun hiç yaşamadığınız bir deneyime hazır mısınız?

YOMUMU, en doğal koşullarda üretilir ve %1.5 yağ içeriğine sahiptir. Small 100 cc, medium 200 cc ve large 400 cc boyutları mevcuttur. Vücudunuz için gerekli kalsiyum, protein ve B2 vitaminlerini içererek, bağışıklık sisteminizin güçlendirilmesine yardımcı olur. Enerji ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz YOMUMU ile keyifli bir lezzet şöleni yaşayın.
Sağlığınızı düşünerek, vücudunuz için yararlı bütün besinleri biraraya getirdik.

Lezzeti hissedin…
Topping

YOMUMU Toppinglerimiz günlük hazırlanır ve taze servis edilir. Mevsim meyveleri, meyve püreleri, tahıllar, soslar, çikolata seçeneklerinin yanı sıra isteğiniz doğrultuda belirlenen malzemeler ile damak tadınıza en uygun Yomumu Topingleri kendiniz seçerek konseptinizi kendiniz yaratın.

Smoothie

Seçeceğiniz toppingler eşliğinde, taze meyvelerden oluşan ve sağlık açısından vücudunuza bol enerji sağlayacak smoothilerimiz size lezzet açısından bir çok şey katacağına eminiz. Damak tadınıza özen gösteriyor ve kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız özenle hazırlanmış Smoothie’lerimiz sizi bekliyor.

CATERING

Düğün, doğum günü, fuar gibi etkinlikleriniz için sunduğumuz catering servisimiz, sizin belirlediğiniz ürünler ile yapılmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli servis arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz catering sunumumuz ile sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz.

FRENCHISING

Kaliteli iş yapmak mı istiyorsunuz? Konseptimiz, kullandığımız doğal ürünler ve damak tadında sınır tanımayarak girdiğimiz bu yolda bizimle birlikte yürümek isterseniz bize ulaşın.
Büyük bir titizlik ve ciddiyetle ürettiğimiz lezzetli ürünleri hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmanın sorumluluğu içindeyiz.

Soft dondurma ve frozen yoğurt işletmeciliği ile ilgili birçok yazım mevcut.Distribütörü olduğumuz İtalyan Gelmatic firması ile beraber dünya trendlerini sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz.
Özellikle son senelerde soft dondurma makinası alıp işletmesinin önünde veya içinde kullanıp başarıya ulaşan birçok girişimci oldu.
İşletmelerinin bulunduğu noktaya göre en uygun makinaları önererek beraber yola çıktığımız müşterilerimiz yeni noktalar belirleyerek kazançlarını arttırmaya devam ediyorlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.