Yeşil Adam Kozmetik Sektöründe Bayilik Veriyor

Yeşil Adam kozmetik ve doğal ürünler alanında yüzlerce ürün üretimi yaparak bayilikler veriyor.319 çeşit sabun ve 400 çeşit esansla sabun ve parfüm alanında uzmandır.Kira desteği vererek bayilikler oluşturuyor.

Şirket Hakkında;Halkımıza iyi ve güzel olanı verebilmek adına; daha temiz bir çevre için nasıl hizmet verebiliriz düşüncesi ile ortaya çıkan yeşil adam firması 2010 yılında kurulmuştur.

Firmamız ve bünyesinde çalışanları müşterilerine hizmet yolunda kaliteli ürün üretme konusunda asla taviz vermemiş, adının kalite demek olduğunu bilinçlere kazımak için ürünlerde kaliteden ödün vermeyerek sadece Türkiye çapında değil dünyada da adını duyurmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Halen Amerika, Rusya, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Belçika olmak üzere 20 den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Kişisel temizlik sabun parfüm bitkisel yağlar ve bitkisel kapsüller üzerine üretimleriyle sektörde faaliyet gösteren firmamız ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürme yolunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Şirketimizin başarı ve özgüveninin arkasında hizmet kalitesini ön planda tutan müşteri odaklı yaklaşım ve gelişime ayak uydurma politikası yer almaktadır.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 10
Bayilik Şartları: Markaya güven,hareketli lokasyon,gerekli yatırım bütçesi,vizyon ve işe ilgi
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: 25.000

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: UĞUR YÜKSEL
Adres: Başak sokak 16 c Küçükesat Ankara
Telefon: 05466134118
E-Posta: yesiladammmm@gmail.com
Web Adresi: yesiladam.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.