YEMEN KAHVESİ

YEMEN KAHVESİ

Bir Yudum Hayatlarız Biz…
YEMEN KAHVESİ
Küçük bir Kahve çekirdeğinde gizlenmiş mutluluklar ve o mutlulukları keşfetme sanatı bizim işimiz.
Her mevsim yemyeşil olan Kahve ağacı gibi yeni ve bir o kadar kökleri yere sımsıkı bağlı, kararlı.
Sizlerle her an yeniden filizlenen dallar misali bu mutluluğu, daha çok yere ulaştırmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz…
Hakkımızda
YEMEN KAHVESİ
Kahvecilik 1980’li yıllarda başlayıp dede’den oğul’a süregelen yine 1990 yıllarında farklı yerlerde kahvehane kültürü ile devam eden birikimlerimizi 2011 yılında Yemen Kahvesi markası ile bütünleştirerek Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde şubeler ve franchise’ler vermeye başlamıştır.
1903 – 1981 yılları arası yaşamış aslen Manavgat Ballıbucak köyünde doğan Hasan Tanker, İlk olarak kahve sektörüne 1930 lu yıllarda Antalya Zerdalilik Mahallesinde Zerdalilik Kahvesinde başlamış ve çeşitli yerlerde hizmetler vermiştir. Yıllar sonra da bizler torunları olarak sürekli geliştirerek devam etmekteyiz.
Yemen kahvesi projelendirmeden uygulamaya aksesuar’dan menülerinde yer alan ürünlerimizin %80’e kadar kendi bünyemizde yer alan tecrübeli ekiplerimiz ve donanımlı fabrikamızda üretilmektedir.
Kalite Politikamız
YEMEN KAHVESİ
Yemen kahvelerinde Yemen’in dışında farklı ülkelerin çekirdekleri ile harmanlanan türk kahveleri, çeşitli lezzetlerdeki dünya kahvelerinin yanısıra birçok soğuk ve sıcak içeceklede zengin menümüzde yer almaktadır.
Kahvemiz kızıldeniz sınırında yemen bölgesinin dağlarında arap yarım adasının güneybatı tepesinde yetişen tek orjinli ve ekilen dünya’nın en eski kahveleridir.
Yemen Kahvesi
FRANCHISE SISTEMI
Günümüzün hızla büyüyen iş piyasasında kendi sektörlerinde markalaşmış, belirli bir seviyenin üzerine çıkmayı başararak sağlam temeller üzerinde faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdüren firmalara, firmanın belirlemiş olduğu sistem, bedel, süre gibi koşullar dahilinde yapılan marka ve iş ortaklığı sistemidir.

Sizi Daha Önlere Alalım

images-1
FRANCHISE SISTEMI
Uzun çalışma, birikim, deneyim ve tecrübelerle sabitlenmiş sistem ile başlangıç noktanız her zaman en ileri seviyede olacak, firmanın sahip olduğu her türlü kazanımlardan istifade ederek; ulusal ve uluslararası rekabette güçlü, tanınmış bir markanın çatısı altında olmaktan dolayı güven duyulan, tam kalifiye personel desteği, doğru medya planlama ve uygulamaları ile hedeflenen kitleye en hızlı ulaşım ve tanıtım giderlerinden tasarruf, mali, ticari ve hukuki konularda birlikte atılan adımlarla maximum başarı ve minimum risk, kuruluş aşamasında leasing vb. gibi kaynaklardan finansal çözüm desteği ile sizde iş hayatında çok daha ön sıralarda olmanın keyif ve kazancını yaşayacaksınız.
Beraberliğin İlk Adımları
FRANCHISE SISTEMI
Yatırımcı sistem ile ilgili en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilir
Yemen kahvesi tarafından hazırlanan sunum ile tarafların koşul ve yükümlülükleri yatırımcıya aktarılır
Taraflarca belirlenen yatırımın yapılacağı mağaza, lokasyon ve fizibilite çalışması yapılarak iş planı oluşturulur.
Belirlenen mağaza ile ilgili hazırlanacak olan en uygun mimari tasarım Yemen Kahvesi mimarları tarafından hazırlanarak yatırımcıya, görsel veya 3d proje olarak sunumu yapılır.
Koşul,yükümlülük ve projelerle ilgili karşılıklı mutabakat sonrasında frenchising sözleşmesi imzalanır.
İmzalacak sözleşme sonrası mağaza, inşaat aşamasına geçilerek franchisor tarafından, anahtar teslim olarak yapılır.
İnşaat aşamasının bitiminden sonra Yemen kahvesi İnsan Kaynakları ve Personel eğitim departmanının birlikte yapacağı çalışma sonrası, mağaza için gerekli personelin temin ve ataması yapılır.
Yemen kahvesi ekiplerince son şeklini alacak olan mağaza düzenlene bir açılış organizasyonu ile yatırımcısına teslim edilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.