Yataş Mağazaları Bayilik Veriyor

Yataş Bayilik Veriyor

Yataş Ülke genelinde ve farklı ülkelerde bayilik veriyor. Yataş bedding ismi ile kurulan dükkanlar girişimcilere yatak sektöründe para kazandırıyor. Ülkemizde en çok bilinen yatak markalarından birisi olan Yataş yeni iş ortakları ile yoluna devam ediyor. Yataş Bedding; yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili, belirli sayıda yataklı oturma grubu ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerinin bir arada satıldığı Yataş Grup’un, “Uyku Sağlığı” ve “Yatak Odası Dekorasyon Dünyası” satış noktasıdır.

Türkiye’nin en bilinen yenilikçi uyku dünyası markası Yataş, değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışıyla, yurt içinde 50, yurt dışında 27 noktadaki yeni iş ortağını arıyor..

Ürün çeşit ve fiyatlandırma stratejisiyle Türkiye’de en geniş hedef kitleye sahip markalardan biri olan Yataş Bedding, geniş fiyat ve çeşit aralığına sahiptir. Türkiye’de alanında ilklerin öncüsü, jenerik marka Yataş; yatak ve yan ürünlerinde hangi araştırma yapılırsa yapılsın, tüketicide akla gelen ilk marka olmaya devam etmektedir.

Benzerlerinden farklı olarak küçük bir yatırım ve giderler ile; yılın her döneminde aktif satış yapabileceğiniz, yatak, baza, başlık, tekstil ve yataklı kanepe ürünleri bir arada sunan Yataş Bedding mağazasını, 200-500 m2 arasında, ister AVM isterseniz yaya yoğun caddelerde açabilir, karlı ve zevkli bir iş olanağına sahip olabilirsiniz.

Yataş Bayilik Bilgileri

Bölge sınırı koruma hakkı, modern mağazacılık yönetim sistemi, kalitesinden ödün vermeyen patentli ve uzmanlaşmış ürün yelpazesi, her bölgeye uygun geniş ürün fiyat aralığı sunan Yataş bayiliği için boş noktaları ister kendiniz ister yakınınız için kaçırmayın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.