Yaren Enerji 2

Yaren Enerji

indirimli elektrik bayiliği,franchise,bayilik

indirimli elektrik

indirimli elektrik

 

Yaren Enerji

2010 yılından bu yana elektrik sektöründe hizmet veren Yaren Elektrik Toptan Satış, elektrik satış ve ticareti, risk yönetimi, ikili anlaşmalar ve operasyonel hizmet alanlarında çalışmaktadır. Yaren Enerji, enerji sektörü ve elektrik piyasası konularında uzmanlaşmış, ulusal ve uluslararası ticaret faaliyetlerinde büyük başarıya ulaşmış uzman kadroya sahip bir kuruluştur. 2001 yılında yürürlüğe giren 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde hizmet veren Yaren Enerji birlikte çalıştığı şirketlere kaliteden ödün vermeden gelecek odaklı ve tasarrufa dayanan bir enerji yönetimi sağlamaktadır. Yaren Elektrik enerji sektörünün bütün alanlarında faaliyet gösteren Era Yatırım Holding iştirakidir.

İNDİRİMLİ ELEKTRİĞİ KEŞFET

Serbest Tüketici ne demek?

Serbest tüketici, elektrik enerjisi tedarikçisini seçme ayrıcalığına sahip gerçek veya tüzel kişiye denir.EPDK tarafından 2015 yılı itibari ile belirlenen Serbest Tüketici limiti 3.600 kWh’tir. Yıllık toplam tüketimleri bu limiti geçen veya bu limitin üzerinde tüketim yapacağını taahhüt eden tüm gerçek ve tüzel kişiler serbest tüketici olma hakkını elde eder. Bir başka deyişle, aylık fatura bedeli KDV dahil 120 TL ve üzerinde olan kişiler Serbest Tüketici olabilir.

Elektrik aboneliğimi değiştirmemin herhangi bir ek maliyeti var mıdır?

Hayır, elektriğinizi Yaren Elektrik’ten tedarik etmenizin ek bir maliyeti olmadığı gibi faturanızda tasarruf elde etmiş oluyorsunuz.

Aboneliğimi değiştirme sürecinde elektrik kesintisi yaşar mıyım?

Kesinlikle hayır. Elektriği bizden almanız durumunda mevcut sisteminizde teknik açıdan veya fiziksel olarak değişiklik olmayacaktır. Kullanımınıza aynı şekilde devam edebileceksiniz.

Faturamı nasıl ödeyeceğim?

Faturalarınız her ay tarafınıza kargo veya posta yoluyla iletilecektir. Faturalarınızı her ay belirlenen süreçte şirketimizin hesap numaralarına veya anlaşmalı olduğumuz banka numaralarına ödeyebilirsiniz.

Elektriğe zam yapılırsa nasıl etkilenirim?

Elektriğe, yani TEDAŞ tarifesine devlet tarafından herhangi bir zam yapılması durumunda anlaşma şekline göre hareket edilir. Sabit indirim oranı ile anlaşma yapmışsanız; aynı indirim oranınızla elektrik kullanmaya devam edersiniz.

indirimli elektrik

indirimli elektrik

indirimli elektrik bayiliği,franchise,bayilik

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.