Y-London Bayilik - Bayan giyim mağazası

Y-London Bayilik – Bayan giyim mağazası

Y-London Bayilik

Y-London 38 yıl önce İngiltere’de kurulan bir firma. Y-London ürünleri için toptan bayilik imkanı sunuyor. Y-London firması  dinamik, keyifli ve eğlenceli yaşam şekillerine sahip bayanlara hitap eden giyim ürünleri üretiyor.

Ürettiği her üründe özgür ve rahat bir tarz takip ederek kadınların dikkatini çeken marka, dünya genelinde değişen giyim anlayışını yaratıcı bakış acısıyla koleksiyonlarına yansıtıyor. Y-London ürünleri arasında özellikle iş yaşamında giyilecek resmi ve rahat parçalar göze çarpıyor.Markanın ürünlerinde günlük ve özel davetlerde giyilen elbiseler, pantolonlar, gömlekler, bluzlar ve daha birçok ürün yer alıyor.

Rahat kalıplarda sade tasarımlar yapan Y-London, koleksiyonlarında ağırlıklı olarak koyu renk tonlarını tercih ediyor. Desen seçiminde asimetrik çizgileri, leopar desenlerini kullanan marka, ürünlerinde püskül, kurdele ve dantel detaylarına da yer vererek kadınsı bir konsept izliyor. Elbise modellerinde ise deri geçişleri ve metal süslemeleri tercih ederek cesur bir tarz sergiliyor. Markanın kaban, mont ve deri ceket tasarımları ise kullanışlı ve sade tasarımları ile tercih ediliyor.

Sezona hâkim olan etek modellerinde ise farklı renk geçişlerini ve metalik gri renklerini kullanarak etek çeşitlerini daha fazla ilgi çekici kılıyor.Markanın etek ve elbise koleksiyonlarını ve yeni sezon ürünlerini Y-London online alışveriş imkanı ile takıp edebilir, Y-London fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Y-London Corner Bayilik Toptan Alımlar

Y-London koleksiyonlarından toptan satın almak isterseniz; Merter, Laleli, Bomonti ve Güngören’deki mağazalarımızı, perakende satış için Nişantaşı, Bakırköy, Sultanbeyli mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.