XFİT

XFİT

Spor ve Yaşam Merkezi XFİT olarak 2012 yılından beri sağlıklı ve kalite yaşam standartlarını üst düzey olarak sunmaktayız.
2016 yılı itibariyle 21 XFİT Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezimiz bulunmaktadır.

XFİT FRANCHİSE SİSTEMİ
Hayalinizdeki Spor Salonunu Biz Kuruyoruz.
Bu sistemin en büyük faydası, XFİT spor salonu işletmesinin, tecrübelerini direk olarak öğrenme ve satın alma faydası olacaktır. Müşteri kazanma, üye memnuniyeti, işletme sistemini öğrenme, müşteri ile marka arasındaki ikram ve marka benimseme psikolojisi, promosyon ve kampanyalar, reklam ve tanıtım kampanyalarına A’dan Z’ye XFİT sistemini size öğretmek için verilen eğitimlerde dahildir. Xfit Spor Salonları yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Xfit eğitim ve destek programlarıdır.

HİZMETLER

YÜZ YÜZE GÖRÜŞME
-XFİT Genel Müdürlüğü’nde yapacağımız bu görüşmede siz değerli franchisee adaylarımızı yakından tanımayı, beklentilerini anlayabilmeyi ve uygulanan muhteşem XFİT sistemi hakkında size detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz.

ÜRÜN TEMİN SİSTEMİ
-Uygulanan muhteşem XFİT sistemi hakkında size detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz.

EĞİTİM
-Eğitim aşamasında uygulanan kusursuz XFİT sistemini öğrenmenizi, yapılacak uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi restoranınızda uygulamanızı bekliyor olacağız. Eğitim periyodumuz eğitim departmanımız önderliğinde iki ila dört hafta sürmektedir.

İŞ PLANI HAZIRLAMA
-Hangi bölgede spor salonu açmak istediğinize karar verdikten sonra XFİT olarak sizden bölgeyi detaylı analiz etmenizi ve bu analizinizi bir iş planı olarak bizimle paylaşmanızı bekleyeceğiz.

LOKASYON BELİRLEME
-XFİT’in büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında şube açmak istediğiniz alanları da bizimle paylaşabilirsiniz.

ANAHTAR TESLİM
-Salonunuzdaki tüm ekipmanlar açılış için hazır olduğunda çevredeki potansiyel müşterilerimizi kazanma. Müşteri Sadakati Bölge sorumlunuzun eşliğinde düzene oturtulduğunu takdirde ailemize katılmış olacaksınız.

franchise veren firmalar , bayilik veren firmalar , enkarlı franchise firmaları

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.