Women’secret Türkiye Franchise Nasıl Açılır

Women’secret Türkiye

Women’secret, 70’den fazla ülkede 650’den fazla mağazası bulunan ve başarısı kanıtlanmış geniş bir franchise ağına sahiptir. Women’secret İspanya merkezli bir marka ve Türkiye franchise hakları için Tendam grubu ile görüşmeniz gerekmektedir. Tendam’ın beş markası var bunlar; Cortefiel, Pedro del Hierro, Springfield, Women’secret ve Fifty.

Women’secret Mağaza operasyonlarımızdaki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uluslararası perakende ağı ile ilgili son yıllarda dünya genelinde 650’den fazla satış noktasıyla sürekli bir büyüme elde etmiştir. Women’secret, 25-45 yaş arası kadınlar tarafından tasarlanmıştır. Kozmopolit, doğal ve kadınsı üretimleri bulunan marka iş anlayışını sürekli geliştirmektedir.

Women’secret hakkında coşkulu bir şekilde, yerel pazarın bilgisi ve markayı münhasırlıkta geliştirmek için finansal kapasiteye sahip olmak gereklidir. Alışveriş merkezlerinde, ana caddelerde veya pazarın ihtiyaçlarına göre büyük mağazalarda köşelerde bireysel mağazalarda faaliyet gösteren firma ulusal anlamda marka olarak güçlüdür.

Women’secret Mağazaları kurumsal ve doğrudan işletildiği için İspanya veya Portekiz’de franchise vermemektedir.

Women’secret Hakkında

Women’secret, bugün kadınlar için bir iç giyim, pijama, aksesuar ve mayo markasıdır. Hayatı daha kolay ve mutlu kılacak, bazen duyguları kışkırtan ve bazen de çözüm üreten yeni fikirler üretiyoruz. Kadınlar için ve kadınlar için yaratılmış bir marka olan kadınsı evrende uzmandırız .

Prestij, kadınlık, çağdaşlık ve iyi bir fiyat karıştırıcı bir küresel marka geliştirmek için çalışıyoruz. Women’secret Tendam grubuna aittir. Avrupa’da 5 en güçlü tekstil grubunda bulunmaktadır. Women’secret, 1993 yılında Madrid, İspanya’da merkezi bir caddede ilk mağazası ve iç çamaşırı ve korse sektöründeki yaratıcılık, verimlilik ve hassasiyet konusunda lider olma fikriyle doğdu. Başarısı durdurulamadı ve 2001’de uluslararası genişlemesine başladı. Bugün, Women’secret 61’den fazla ülkede 652’den fazla mağaza vardır.

Merkez Ofisi Tendam
Avda Del Llano Castellano 51 – 28034 Madrid – İspanya

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.