White & Beige Mağazaları Bayilik Veriyor

White & Beige Ev Tekstili ve Ev Dekorasyonu Mağazaları Bayilik Veriyor

White & Beige Ev Tekstili ve Ev Dekorasyonu sektöründe mağaza bayiliği veren firmalardan birisi. Yurt içinde ve yurt dışında bayilikler veren firma mağazalarını 60 gün içerisinde anahtar teslim olarak girişimcilere sunuyor. 2015 yılından bu yana 35 mağaza sayısına ulaşan marka yurt dışında ise Kazakistan’da bulunuyor.

White & Beige mağazalarının yatırım tutarı mağazaların m2’sine göre değişiyor. Franchise başvurularını kendi web sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz.

White & Beige Hakkında;

Sizinle tanışmamız 2015 senesinde açtığımız ilk mağazamız ile oldu. Ancak 20 seneyi aşkın süredir ev tekstili ve ev dekorasyonu sektörü içerisinde toptancı kimliğimizle farklı markalar adı altında biz hep sizinleydik. Sizlerle Dünyanın önde gelen marketlerinden bize özel üretilen dekorasyon ürünlerini, %100 türk pamuğunun eşsiz dokusunu buluşturma arzumuzu 2015 senesinde Türkiye’den Dünya’ya açılacak olan markamız “ White & Beige” ile buluşturma kararı aldık.

White & Beige, hayatınıza, yaşam alanlarınıza dokunacak mağazaları ile size en yüksek kalitedeki ürünleri, en ulaşılabilir fiyatlar ile deneyimleme fırsatı sunmayı amaçlamaktadır.

ÜRÜN GRUBUMUZ
Tamamı Türkiye de üretilen ev tekstili ürünlerimiz ve Dünyanın seçkin ülkelerinde tasarımcılarımız tarafından oluşturulan ev dekorasyonu koleksiyonumuz ile yaşam alanlarınıza sade ve şık bir dokunuş White &Beige’de!

KALİTE – Üretimin ilk anından son aşamasına kadar fabrikada bulunan ekibimiz ile size uzun yıllar kullanmaktan keyif alacağınız ev tekstili ve ev dekorasyonu ürünleri üretiyoruz.

KARARLILIK – Türk pamuğunun dünyada hak ettiği konumuna ulaşması için tüm tekstil ürünlerimizi ülkemizin tarlalarında yetişen özenle topladığımız pamuktan üretiyoruz. En iyi, en kaliteli ürünü sizinle buluşturma arzumuz ekiplerimizin her gün bir önceki günden daha fazla çalışmasıyla devam etmektedir.

TASARIMCILARIMIZ
Tasarımcılarımız istanbuldaki stüdyolarında dünyadaki trendleri takip ederek, zevkinize hitap edecek tasarımlar üretmek için çalışıyor.

White & Beige’in ev tekstili ve ev dekorasyonu koleksiyonlarını en yetenekli tasarımcılar ile her sezon sizin için yeniliyor!

Firma Adı : WHİTE & BEİGE
Adres : ANA MERKEZ / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : 0850 340 00 92 (Hafta içi 09:00 – 17:00)
E-posta :info@whiteandbeige.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.