wemax

wemax

wemax bayilik Başlangıç olarak 150 ile 500 metrekarelik WEMAX yıkama merkezinin kurulum maliyeti kaapalı alanlar için 50.000 bin Dolar dan başlıyor. Sisteme herhangi bir giriş ücreti alınmıyor.Bu fiyata makine parkı, 300 araçlık Oto Kuaförü WEMAX Ürünleri , destek ekipmanları, aparat ve avadanlıklar, standlar, tabela, basılı evraklar, kataloglar, reklam materyalleri, personel kıyafetleri ve eğitim dahil. Kısacası uygulama merkezinde faaliyet göstermek için gerekli olacak tüm materyaller şirket tarafından karşılanıyor. Personel Eğitim desteği altı aylık periyodlar halinde devam veriliyor wemax bayilik

WEMAX olarak bayilerimizle belirli bölgeler dahilinde çalışıyoruz.Bayilik Verdiğimiz bölgelerde 50 km sınırlandırmamız olduğundan yakın bayiilikler vermiyoruz.Bayiimiz olmak isteyen kişi ve kuruluşların öncelikle yerlerinin ve çevrelerinin fotoğraflarını göndermeye başlaması ile proje işlemeye başlamaktadıryine sitemizde bulunan ve her gün güncellenen.

Uygulama Merkezi için minimum 150 ve üzeri için kapalı alan standardımız var. 500 metrekare kapalı alan standardımız var. wemax bayilik

Uygulama Merkezi’nin elektrik, su, drenaj, gibi alt yapı çalışmalarının yapılması girişimciye bırakılmıştır. wemax bayilik

Alt yapı çalışmaları sonrasında gerekli olan tüm ekipmanlar WEMAX tarafından temin edilecektir.Proje WEMAX şantiye Şefleri tarafından yürütülecektir.

WEMAX ın YÜKÜMLÜLÜKLERİ

Sıcak Soğuk Yıkama Makinesi
Basınçlı köpük Tankı
Polisaj Makinesi
Kompresör
300 Araçlık İlk Ürün Stoğu
Mililitre Ürünler
Destek Ekipmanları
Aparat ve Avadanlıklar
Stantlar Basılı Evraklar
Kataloglar
Reklam Materyalleri
Personel Kıyafetleri

Belirli oranda nakit geri kalanı vadeli olarak bu paketle birlikte siz de bölgenizde WEMAX Oto Yıkama Merkezi sahibi olabilirsiniz.

İçindekiler

Detay Temizlik

Ürün Detayları :

WEMAX Detay temizlik ürünü özel formülü ile otomobillerin genel temizliğini derinlemesine yapmanızı sağlarken hijyenik yapısı ile de aracınıza sağlık katar. Solvent içermez su bazlı hoş kokuludur. Tüm yüzeylerle uyumludur.

Uygulama:
Kirliliğin durumuna göre 1/1 birimden 1/8 birime kadar su ile seyreltilip kullanılır. Otomobilin, koltukları,
halıları, paspasları ve bagajı vakumla temizledikten sonra ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri gibi alanlar detay temizlik ürünüyle silinir.
wemax bayilik
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mutsan Sanayi Sitesi
M7 Blok No:38 İstanbul / TURKEY
T: 0532 425 28 15
E: serkan.uluhan@hotmail.com
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.