Watsons Bayilik ve Tedarikçi Bilgileri

Watsons Bayilik

Watsons Bayilik vermeyen kişisel bakım marketlerinden birisi. Bayilik vermeyen firmaya mal üretmekte ise herhangi bir problem bulunmuyor. Tedarikçi olmak isteyen girişimciler yazının sonundaki bilgileri okuyabilir.  Dünya genelinde 15 bine yaklaşan mağazaları ile oldukça güçlü bir konuma ulaşmış durumda. Ülkemizde ise 300’ün üzerinde mağazası bulunuyor. Telefon ile alınan bilgilere göre franchise vermeyen firma 1841 yılında Hong Kong’da kurudu.

AS Watson Group, 24 pazarda 15.000’den fazla mağazası bulunan dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisi. Her yıl 4 milyardan fazla müşteri ve üye 12 perakende markamızla mağazalarda ve internette alışveriş yapılıyor.

AS Watson, 177 yıllık uzun bir geçmişe sahip. Hong Kong’da 12.900 olmak üzere dünya çapında 140.000’den fazla çalışanı ile AS Watson Group, aynı zamanda beş ana işletmesi olan limanlar ve ilgili hizmetler, perakende, altyapı, enerji ve telekomünikasyon alanlarında dünyaca ünlü çok uluslu şirketler topluluğu CK Hutchison Holdings Limited’in de üyesi.

Watsons Tedarikçi Bilgileri

Dünya çapında 14.400 mağaza ile AS Watson, farklı ve sürekli büyüyen tüketici tabanına girmek isteyen tedarikçiler için mükemmel bir global perakende ortağıdır. Müşterilerimize en iyi kaliteyi, kaliteyi ve değeri sunma taahhüdümüz doğrultusunda, müşteri sözümüzü güvenilir ve verimli bir şekilde teslim etmemize yardımcı olmak için güvenebileceğimiz ortaklar arıyoruz.

Üst düzey lüks güzellik ürünleri ve parfümlerden mağaza içi münhasır markalara ve Kendi Marka etiketlerine kadar, elde ettiğimiz her bir ürünün beklentileri anlaşılabilir bir şekilde yüksek. Ve dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisi olarak, son derece verimli bir satın alma ve lojistik tedarik zinciri talebi.

AS Watson’ın global perakende operasyonlarının tedarik uygulamalarını merkezileştirmek ve uyumlaştırmak için Uluslararası Satın Alma Bölümü, hem alıcılar hem de tedarikçileri için bir dizi tedarik zinciri ve tedarik çözümleri sunmaktadır. Gelişmiş online tedarik yönetim sistemimizden titiz sınıflandırma prosedürlerimize kadar, tüm süreçleri akıcı hale getiriyoruz, böylece ölçek ekonomilerini müşterilerimize aktarıyoruz.

İleriye baktığımızda ve yeni ortaklıklar kurduğumuzda, müşterilerimizin hayatlarına daha iyi şeyler getirmek için yeni fırsatlar bulmayı umuyoruz.

Uluslararası Satın Alma Ofisleri

Watson Perakende (HK) Ltd
İletişim yöntemleri
Watson House,? 1-5 Wo Liu Hang Yolu, Fo Tan, Shatin, NT, Hong Kong
+852 2606 8833 + 852 2690 2836

İsviçre
AS Watson (Avrupa) Grubu AG
İletişim yöntemleri
Alfred-Escher Strasse 17, 8002 Zürih, İsviçre
+41 43 305 01 01 + 41 44 201 21 73

Watsons Tedarikçi kayıdı firmanın ana sitesi aswatson.com üzerinden yapılmaktadır. Firmanın Türkiye İletişim Merkezi ise 444 99 87 numaralı telefondan aranabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.