WAFFLE'Cİ AKIN 2

WAFFLE’Cİ AKIN

Biz Bir Waffle Sevdalısıyız…
Waffle’cı Akın bir Wafflextra markasıdır. İsim, marka, tasarım, ürün geliştirme ve işletme konuları da dahil olmak üzere tüm konsept 1994 yılında kurulan Wafflextra tarafından üretilmiş ve hayata geçirilmiştir. Konuklarımız için her waffle’ı, özel ürünlerimizle her gün aynı özenle hazırlıyor, en kaliteli çikolataları en taze meyveleri kullanıyor, eğitilmiş deneyimli ustalar ile çalışıyor ve her bir waffle’ı aynı lezzette sunuyoruz.

Hedefimiz
Öncelikli hedefimiz, “Waffle ve mutluluk” dendiğinde akla gelen ilk marka olmaktır. Sağlıklı, temiz, %100 yerli, çevreyle dost ve modern restoranlar aracılığıyla lezzetli wafflelar üretip, kusursuz müşteri memnuniyetiyle tüketicilere ulaştırmaktır.

Misyonumuz
Yerleşik satış noktalarımızda, farklı ürün grubu ve farklı sunum teknikleri kullanarak bu konuda öncü ve lider konumumuzu sürdürmektir.

Vizyonumuz
Özel karışımlarımızın benzersiz kokularını taşıyan Waffle lezzetini daha fazla kişiye ulaştırmak; lezzetli, temiz ve yüksek kaliteli ürünlerimizle dünyaya açılmaktır.

Hizmet Kalitesi
Waffle’cı Akın’ın standart hizmet kalitesi, üretimden sunuma kadar tüm süreçlerde titizlikle uygulanmaktadır. Waffle’cı Akın, yüksek kaliteli üretim yapan modern işletme anlayışını tüm restoranlarında kullanır. Tüm noktalarda temiz, deneyimli ve eğitimli personeller görevlendirir.

Waffle’cı Akın, üretimde kullandığı tüm gıda ürünlerini yerli üreticilerden ve özel üretim yapan kalite sertifikalı işletmelerden tedarik etmektedir

Waffle’cı Akın mutluluk veren enfes waffleların herkesin evindeki kadar rahat, mutlu ve huzurlu hissedeceği samimi bir ortamda, daima güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile sunar.

Neden Franchising?
Franchise sistemiyle tüm Türkiye ve yurtdışına bu lezzeti ulaştırmayı amaçlayan Waffle’cı Akın, yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Franchising alarak tanınmış bir markanın şubesi olmak, ticarete başlarken atılacak en doğru adım.

Waffle’cı Akın’ın olmazsa olmazı kalitesini koruyarak, bizimle aynı anlayıştaki kişi veya kurumlarla birlikte 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren Waffle’cı Akın ailesini büyütme kararı aldık. Düşük yatırım maliyetleri ve yüksek kar marjıyla hızla büyüyen Waffle’cı Akın, yılların tecrübesini sizlerle paylaşıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.