Waffamel

Örnek bir girişimcilik ruhuyla 2011 yılında kurulan WAFFAMEL, Hollanda’nın yaklaşık 200 yıllık geleneksel tadı olan ”stroopwafel”ın üretimine İstanbul Bahçelievler’deki imalathanesinde başlamış ve bu eşsiz tadı, Türk damak tadına adapte ederek tüketiciye sunmuştur.

Şirketimiz, üretimin her safhasında kalite ve gıda güvenliğine son derecede önem vermiş ve bu konuda hiçbir taviz vermemiştir.

WAFFAMEL, kendisinden önce Türkiye’de seri üretimi bulunmayan ”stroopwafel”ın üretimini hummalı bir araştırma ve çalışmanın sonunda ülkemizde gerçekleştirme cesaret ve yeteneğini göstermiştir.

”Marifet, lider olmakta değil lider kalabilmektedir.” felsefesini temel alan WAFFAMEL, dünyada hızla yayılan stroopwafel çılgınlığının Türkiye’de üretim, satış ve pazarlama anlamında liderliğini elinde bulundurmak ve bu liderliği her yıl sağlamlaştırarak orta vadede komşu ülkeler ve Ortadoğu pazarlarında da gerçekleştirmeyi kendine hedef belirlemiştir.

WAFFAMEL, stroopwafel üreten tek Türk markası olup bu eşsiz Hollanda tatlısını Türk halkına lezzet, kalite ve sunum anlamında dikkat çekici bir farkla arz etmiş ve ürün çeşitliliğini önümüzdeki süreçte gerekli yatırım ve AR-GE faaliyetleriyle artırma yolunda şimdiden çalışmalara başlamıştır

İçindekiler

Stroopwafel Tarihçesi

Tarihi 18. yüzyıla dayanan stroopwafel, Hollanda’nın Gouda şehrinde ünlenen ve sonrasında başta Amerika olmak üzere birçok dünya şehrinde popüler olan bir tatlıdır.

Stroopwafel’ın tatlı macerası ise süt, un, yumurta ve esmer şekerin bir araya gelmesiyle başlar. Bu malzemelerle hazırlanan hamur pişirilir ve sonrasında incecik daireler şeklinde kesilir.

Hâlâ sıcacıkken iki waffle arasına konulan karamelle mükemmel lezzetine kavuşan stroopwafel, benzersiz bir tatlı deneyimi için hazır hâle gelir. Biz WAFFLE ve KARAMEL’in yüzyıllar öncesine uzanan bu aşk hikâyelerinin Türkiye’de devam etmesini istedik ve tadına doyamayacağınız bir tutku olan WAFFAMEL’i yarattık

 

WAFEL FRANCHİSE VE BAYİLİK
Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2011
Çalışan Sayısı 10
Mağaza Sayısı 02
Franchise İsim Hakkı Bedeli 10.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 10.000,00 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.