W Collection Bayilik - Erkek Giyim Bayilikleri

W Collection Bayilik – Erkek Giyim Bayilikleri

W Collection Bayilik

W Collection Vakko grubuna ait ve bayilik veriyor. W Collection markasının ülkemizde 27 mağazası bulunuyor. Yurt dışında ise 3 mağazası bulunan W Collection Erkek giyim, ayakkabı, aksesuar ve parfüm üzerine odaklanan bir mağaza zinciri.

Bir Vakko Holding kuruluşu olan W Collection, ilk mağazasını İstanbul’da 2003 yılında açtı. Bugün, Türkiye’deki 27 mağazasıyla genç profesyonellerin moda markası konumuna gelen W Collection, erkek modasını teknolojik kumaşlar, yenilikçi detaylar ve çarpıcı renklerle yeniden yorumlayarak dönemin moda anlayışını fonksiyonel kreasyonlarla birleştiriyor. Koleksiyondaki stil, derinlik ve zenginlik hem iş dünyası hem de günlük hayattaki giyim trendlerini belirleyen bir marka kimliğinin altını çiziyor.

W Collection Yeni Mağaza Açma Talepleri ve Toptan Pazarlama hakkında bilgi almak için aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. W Collection için ayrıca corner bayilik alma hakkında da görüşebilirsiniz. W Collection bayilik alma maliyeti ve mağazalar hakkında detaylı bilgiler için firma ile görüşmeniz gerekmektedir.

W Collection Bayilik İletişim Bilgileri

Kuşbakışı Cad. No:35 34662
Nakkaştepe – Üsküdar, İstanbul,
Tel: 0216 554 0700

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.