Vitamin Simit

Vitamin Simit, yatırımcı adayının koşullarını en iyi biçimde analiz ederek en doğru yönlendirmeyi yapar.

Açılması planlanan lokasyon üzerinde uzman ekiplerimizce maksimum titizlikle fizibilite çalışmaları yürütülerek eylem planı çıkartılır.

Çıkarılan eylem planı lokasyonun bir Vitamin merkezi haline gelmesi için gerekli tüm ayrıntıları içerir. Eylem planında gösterilen çizimler, personel sayıları, ürün yerleşimleri projenin hayata geçmiş halinin birebir yansımasıdır.Vitamin macerası böyle başladı!

Vitamin, 2012 yılının Ağustos ayında resmi olarak ilk şubesini açtı; ancak tarihi daha eskilere dayanmaktadır. Şu anki yönetici kadro 10 yılı aşkın süredir birlikte çalışmaktadır. Şu kadarını söyleyebiliriz ki; gerçekten çok erken yaşlarda birlikte çalışmaya başlamışlar; ‘fırınkafe’ konseptini birlikte geliştirmişler, sektör için pek çok başarılı ve yenilikçi ürünler tasarlamışlardır. Bu başarılı geçmişin ardından kendi başlarına çıkış yapmak istemişler ve ‘Vitamin Simit’ konseptini geliştirmişlerdir. Bu girişimle ‘fırınkafe’ lerde her şey yeniden başlamıştır.Vitamin ismi bir tesadüf değil, bir iddiadır!

‘Vitamin’marka ismi, yeni doğan bu firmanın aynı zamanda felsefesini de ortaya koymaktadır. Anadolu’nun geleneksel tatlarını modern sunum teknikleriyle müşterilerine sunan firmamız, ‘ekonomik sağlıklı beslenmeyi’ motto edinmiştir. Müşteriyi dost gören bu felsefede; ‘hijyene, sağlığa ve doğallığa’ özellikle dikkat edilmektedir.

Peki bunu nasıl başarıyoruz?Tabii ki pek çok yolu var; ancak temel olarak şunu söyleyebilliriz; biz müşteriye değil, dosta inanıyoruz. Kendi soframıza getirmediğimiz hiçbir ürünü dostlarımıza sunmuyoruz. Mükemmel dostluk deneyimi için; kaliteye, hızlı servise ve güleryüze dikkat ediyoruz. Aynı zamanda biz; birlikte çalıştığımız insanları da dost görüyor, birlikte üretmeye, ürünlerimize ‘dostluk ruhu üflemeye’ inanıyoruz. Firmamızın yöneticileri halen bütün ürünlerin üretim aşamasında bizzat bulunmakta, üretmekte ve kaliteden ödün vermemektedir. Ne kadar genişlersek genişleyelim, biz insanlara öncelik veriyoruz, makinelere değil! Temel amaçlarımıza her zaman bağlı kalıyoruz ve büyük bir şirket olmaktansa, pek çok küçük ve bir bütün halinde çalışan şirket olma duygusunu benimsiyoruz. Çünkü biz; inandığımız şeylere sıkı sıkıya bağlıyız. Vitamin’in daha da fazla büyüyeceğini biliyoruz; ancak ruhumuzu ve kalbimizi her zaman koruyacağız.

 

franchise veren firmalar,vitamin simit bayilik şartları,vitamin simit franchise şartları.simit sarayı bayilik şartları,simit sarayı franchise şartları

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2005
Çalışan Sayısı 100
Mağaza Sayısı 07
Franchise İsim Hakkı Bedeli 20.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 200.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 250.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.