Vanilly waffle 2

Vanilly waffle

Vanilly Waffle

Vanilly Waffle Bayilik VVA şirketi farklı yatırımlarla ve girişimci bir ruhla, yeni iş kollarına sıcak bakan, GALATA ve Al-Pİ ortaklı grup şirketleri bünyesinde yer alan bir kuruluştur.25 yıllık uluslararası bir deneyime sahip şirketimizin en önemli ürünleri toz mix’lerdir.Bir çok Waffles çeşidi ve farklı niş ürünleri ilk kez tüketiciyle buluşturarak,özellikle “horeca” sektöründe kendini kabul ettirmiştir.Vanilly ürünleri herhangi bir yapay gıda katkı maddesi kullanılmadan üretilip,tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. VVA şirketi stratejik konumu,profesyonel ekibi ve titizliği sayesinde birçok ülkeye ihracat yaparak, Hzır Toz Mix kullanımlarında çok uluslu bir referans şirketi haline gelmiştir.Vanilly olarak “Vanilly Snack” ve “Vanilly Waffle” olmak üzere iki farklı konsept’te farklı metrekareler ve lokasyonlara uyum sağlayan projelerimiz bulunmaktadır. Girişimci adaylarımız için farklı bütçeler için hazırlanmış Bayilik / Franchise Modellerimiz için lütfen bizimle irtibat kurunuz

Vanilly Waffle Bayilik – Franchise Hizmetleri

Vanilly Waffle, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Vanilly Waffle ekibi; açılış öncesi ve sonrasında şubenizin başarılı olması ve eksiksiz işlemesi için destek araçları sunacaktır.Vanilly Waffle eğitim programı, ürünlerimizin kalite düzeyi ve istikrarı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ve şube yönetimi hakkında sizi donatacaktır.

Vanilly Waffle Mekan ve Mimari

Vanilly Waffle bayilik / franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek Vanilly Waffle konseptini baz alalarak projelendirme çalışmasını yapacaktır. İşyeri mekanı olarak; yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu,fastfood işletmeciliğine uygun ana arterler,süpermarketler, sinema,dersane, okulların yoğun olduğu bölgelerde konumlanmalıdır. Mutfak, depolar ve oturma alanı için minimum 40 m2 kapalı alan gerekmektedir. Ön cephe genişliğinin minimum 6 metre olması tercih edilmektedir.

Pazarlama ve İletişim Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.

Sunulan Destek Vanilly Waffle; şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren,lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon,personel eğitimi,insankaynakları,mali işler,reklam ve pazarlama,satın alma ve kalite kontrol hizmetleri,ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri,lojistik ve teknik destek vermektedir.

Franchise Olma Süreci

  1. Başvuru : Başvuran kişi iş tecrübeleri ve kişisel referanslarının yer alacağı formu internet üzerinden doldurur.
  2. Ön Görüşme : Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun olanlar ön görüşme için genel merkeze davet edilir.
  3. İş Planı ve Marka Sunumu : Markamızı tanıtan ve franchise işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır. İş akış planı franchisee adayına anlatılır.
  4. Yer-Lokasyon Seçimi : Adayın franchise olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır.
  5. Sözleşme : Yönetim tarafından onaylanan aday ve lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır.
  6. İnşaat ve Mimari Dekorasyon : Mağaza için en uygun dekorasyon alternatifi çıkarılarak süreç başlatılır.
  7. Eğitim ve Oryantasyon : Aday Yönetimin uygun gördüğü bir mağazada eğitim sürecine başlar.
  8. Açılış
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.