United Millennium Türkiye

United Millennium Türkiye

    USA kökenli ”UNITED MILLENNIUM ” şirketinin isim haklarını satan alarak Türkiye ye getirip Türkiye de özellikle emlak, gayrimenkul alanında bir ilke imza atmıştır. Türkiye de bu markanın satışını ve pazarlanmasını MARİN YAPI İnşaat Gayrimenkul Yatırımları Tic. Aş. üstlenerek kurumsal olarak gayrimenkul satışı, kiralanması ve expertiz (değerleme) çalışmalarını profesyonelce, teknolojinin en son tekniklerini ve markasını kullanarak yürütmektedir.Tüm personelimiz; emlak, gayrimenkul konusunda uzman, deneyimli, profesyonel, güler yüzlü, araştırma ve geliştirmeye önem veren disiplinli yapıya sahiptir. Kullandığı teknolojiye büyük yatırımlar yaparak, profesyonel pazarlama teknikleriyle sürekli büyük yenilikler ile sektörde ilklere imza atmaktadır. Özellikle günümüz emlak, gayrimenkul dünyasına yabancı olan ” Kurumsal Emlakçılık ” anlayışını Türkiye’ye empoze etmiştir. Kendi işini kurmak isteyen müteşebbüslere az sermaye ile yüksek ve risksiz kazanç fırsatatını sunmaktadır. Şirketimiz tüm ofislerine ” Network Bağlantısı ” ile tüm ofislerimize gayrimenküllerini dünya çapında pazarlama ve reklam şanslarını sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

SATIŞ ORGANİZASYONU

Projenin tüm özellikleri ve yapılan pazarlama çalışmaları gözönüne alınarak en uygun satış yöntemi belirlenir. Projenin en avantajlı noktalarının vurgulandığı ve projeyi müşteri hedef kitlesine en iyi şekilde anlatan sunum dosyalarının ve sunum boardlarının hazırlanması sağlanır. Amaç Satış Ekibinın projeyi hazırlanan bu sunumlar üzerinden en doğru şekilde tanıtmasıdır. Satış Ofisi tüm bu organizasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlayacak, müşteri üzerinde pozitif bir etki bırakacak ve projeyi doğru temsil edecek şekilde düzenlenir. Projenin satışını üstlenecek Satış Ekibi, hayat görüşleri ve hayat standartları hedef müşteri kitlesi ile örtüşen, eğitimli ve konusunda uzman, dinamik profesyonellerden oluşmaktadır.

PROJE PAZARLAMA 

UNITED MILLENNIUM tek yetkili olarak temsil ettiği projelerin pazarlama stratejisinin belirlenmesini, geliştirilmesini ve bu stratejilerin uygulanmasını üstlenmektedir. Pazarlama stratejisi, gayrimenkulün piyasadaki konumunun saptanmasını, pazarlama planının geliştirilmesini ve bu aşamada projeye özgü kullanılacak araçların tasarım ve üretimini kapsamaktadır. Projelerin Pazarlama Stratejileri belirlenirken ‘Gerilla Pazarlaması’ gibi özel tekniklerden de faydalanılmaktadır. Ayrıca aktif pazarlamaya başlandığı zaman projenin medya planlamaları, medya ilişkileri ve halkla ilişkiler çalışmaları uzman kadromuz danışmanlığında yürütülmektedir. Bu aşamada projenin özelliklerine göre belirlenen müşteri hedef kitlesine ulaşmak UNITED MILLENNIUM un verdiği hizmetler arasındadır.

PROJE YÖNETİMİ

UNITED MILLENNIUM; yatırımcının arsa seçiminden başlayarak, en uygun fonksiyonun ve konumun belirlenmesi, konseptin oturtulması, projenin geliştirilmesi, inşaat maliyetlerinin analizi, satış ve pazarlama hizmetlerinin organizasyonu ve medya planlaması süreçlerinde projenin en başından en sonuna kadar, en doğru şekilde yönetilmesini sağlar.

Temsilciliği yapılan kurum ya da kişilerin yeni gayrimenkul kiralama ve alımlarında; onların ihtiyaçlarının belirlenmesi, onlara uygun gayrimenkullerin araştırılması ve değerlendirilmesi, mal sahipleriyle olan görüşmeler, hukuki değerlendirmeler ve kontrat aşamalarını organize eder. UNITED MILLENNIUM; ayrıca kullanıcının isteğine uygun proje geliştirir.

Bu hizmeti, bir yatırımcının kullanıcı kurumun istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak bina inşa etme sürecini kapsamaktadır. Kullanıcı binayı kiralama, satın alma ya da ikisinin kombinasyonu şeklinde gerçekleştirebilir. Kurumsal şirketler artık kendi ihtiyaçlarına özel tasarlanmış binalarda yerleşerek verimliliklerini arttırabilmeyi hedeflemektedir.

UNITED MILLENNIUM; SATIŞ ve GERİ KİRALAMA MODELİ olarak isimlendirilen; kurum ya da kişilerin mal sahibi oldukları ve kullanmaya devam etmek istedikleri gayrimenkullerini yatırımcılara satıp, zaten kullanmakta oldukları gayrimenkullerde uzun süreli ve teminatlı kontratlarla kiracılığa devam ettikleri modelde de kullanıcı ve yatırımcılara hizmet vermektedir. Bu modelde satıştan sonra kiracı olan eski mal sahibi kurumuna ciddi bir nakit girdisi sağlarken, yatırımcıda getirisi belli olan iyi bir yatırım yapmış olmaktadır.

EKSPERTİZ (GAYRİMENKUL DEĞERLEME)

Her türlü yatırım kararında en önemli nokta bir mülkün gerçek değerinin belirlenmesidir. Bu nedenle

UNITED MILLENNIUM; konularında uzman çözüm ortaklarıyla birlikte dünyada kabul gören son

Teknikleri kullanarak gayrimenkulleriniz için emlak expertiz (değerleme) raporlarını hazırlamaktadır.

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2003
Çalışan Sayısı 134
Mağaza Sayısı 32
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 0,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.