Unicity

Unicity’nin Geçmişi

Unicity’nin kökleri, neredeyse dünyadaki herhangi bir ağ pazarlama şirketinden daha derine, Louis Liggett’in ilk Rexall Drug Store’u kurduğu 1903 yılına kadar gider. 50 yıl boyunca Rexall, 25.000’den fazla eczaneden oluşan bir zincire dönüşmüş ve o tarihten itibaren Amerika Birleşik Devletlerinde bilinen bir marka haline gelmiştir. 1990 yılında Rexall, kendi eşsiz bilimsel tabanlı besin ürünlerini pazarlamak için Bios Life™ Franchise modelini kurdu. 2001 yılında, Rexall Showcase International ve Enrich International adlı iki başarılı ağ pazarlama şirketinin birleşmesi ile Unicity kuruldu. Her iki şirket de sağlığı koruma – bakım, Anti Aging ve Wellness piyasalarında tanınmış liderlerdi.

Zamanla Unicity International, ABD ve Kanada sınırlarının ötesinde genişledi. Şimdi Venezuela, Colombia, Japonya, Kore, Tayvan, Hong Kong, Filipinler, Tayland, Malezya, Singapur, Endonezya, Meksika, Hollanda, Türkiye, Almanya, İsviçre, Avusturya, İsveç, Bruney ve Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermektedir.

2002 yılında Almanya’da ilk Avrupa piyasasına açılınca, Unicity’nin faaliyeti Avrupa’da da başlamış oldu.

Bugün Unicity, tüm dünyada 21 ülkede Şube sahibi olup, 30’dan fazla ülkede milyonlarca müşteriye 130’un üzerinde besin ve kişisel bakım ürünleri satmaktadır.

Geçmişimiz uzun ve deneyimimiz derin olduğu için, başka herhangi bir ağ pazarlama şirketinde bulunmayan büyük bir uzmanlıktan, geniş bir bilgi tabanından ve bağlılıktan yararlanabiliriz. Uluslararası faaliyet gösteren bir şirket olarak tüm Franchise Ortaklarımızı başarıya giden yollarında desteklemeyi görevimiz olarak görmekteyiz
Zamanlama ve Trendlerİnsanlar kendi sağlık endişelerine hitap etmek için tarihteki herhangi bir zamandan çok daha fazla doğal ve emniyetli çözümler aramaktadır. Bunun sonucu olarak, sağlık-bakım endüstrisinin 2010 yılında 1 milyar doları aşması beklenmektedir.

Sağlık hayatın önemli bir parçası olup, korunmaya ve sürdürülmeye değerdir. İnsanlar giderek sağlıklı bir diyeti teşkil eden şeylerin farkına varmaktadır.

Zinde ve sağlıklı kalmak için bedenimiz, her gün tükettiğimiz besinlerden sağlanan 50’den çok yaşamsal maddeye gereksinim duyar.

Sağlık bakım endüstrisi tek başına 2016 yılı itibariyle ABD’de 10 milyondan fazla yeni milyoner yaratacaktır. (Paul Zane Pilzer, trend araştırmacısı, en çok satan yazar ve iki ABD idaresinin danışmanı).

Avrupa’daki potansiyel bunun iki katıdır. Ömrünüz boyunca bunun gibi bir şansı bir kez yakalayabilirsiniz.

Bios Life Franchise modeli başarının anahtarıdır. Bu model kazançlı, başarılı ve herkesin kolayca gerçekleştirebileceği bir konsept olup, risksiz finansal güvenlik ve esnek zaman yönetimi sunar.
Bios Life Franchise aracı: Tavsiye ile – kişiden kişiye pazarlama. Sınırsız başarı olasılığı bulunan eşsiz bir iş fırsatı.

Unicity’de biz “daha iyi olmak, daha iyi hissetmek, daha iyi yaşamak” için insanlara yardım ederek onların yaşam kalitesini geliştirmek için çaba harcıyoruz.

Eğitim ve DestekHerhangi bir başarılı iş geliştirmenin önemli bir özelliği, kişinin amacına ermek için aldığı eğitim ve destektir. Bios Life Franchise Ortaklarına, başarılı bir Franchise işi bulmak için gereksinim duydukları tüm eğitim ve destek sağlanır. Bunlar şu hususları içerir:

1. Franchise ofisi:
Franchise Ortaklarının büyüyen işlerini etkin bir şekilde yönetmelerine olanak sağlayan online bir ofistir.
2. Franchise eğitimi:
Franchise Ortakları ayrıca Unicity’den ve kendi sponsorlarından düzenli eğitim alır ve onların deneyiminden, tavsiyelerinden ve başarılı iş kurma hakkındaki fikirlerinden yararlanır.
3. Franchise haberleri:
Newsticker’ımız, Franchise Ofisiniz ve haftalık kapsamlı e-newsletterımız yoluyla sağlık konuları ürünlerimiz ve son trendler ve tavsiyeler hakkında size düzenli olarak güncel bilgi sağlanır.

Başarılı bir işletme kurmak için en yeni eğitim ve gelişimlere erişmek esastır. Her Bios Life® Franchise Ortağı kendi işletme amaçlarına erişmek için ihtiyaç duyduğu desteği alır.

İşletme SistemleriBios Life Franchise, kendi Franchise Ortaklarına 21. yüzyılın işletme sistemini sunar.

Franchise Ortaklarının ürünlerimizi ve işletmemizi tanıtmaları için en etkin yolun, profesyonel bir şekilde hazırlanmış online video, Cd, DVD, broşür ve kişisel web siteleri kullanımı yoluyla olduğunu öğrendik.

Franchise Ortaklarının sunum yapma konusunda beceriye sahip olmalarını beklemediğimiz için, çeşitli araçlar kullanarak güçlü mesajlarımızın dağıtımı konusunda nasıl uzman hale geleceklerini onlara öğretiyoruz. Bu araçlar yeni Franchise Ortaklarının ürünlerimizi ve işletmemizi diğerlerine tanıtımını kolaylaştırır ve zamandan tasarruf sağlar. Daha büyük bir avantaj ise, bu araçların pek çok Franchise Ortağının kendilerinin yapabildiğinden daha büyük bir başarı sağlamasıdır.

Bios Life Franchise Geliştirme Sistemi 
Yeni Franchise Ortaklarını belirleyerek Franchise ağımızı kurmaya yardım etmek isteyenlere yardımcı olmak üzere, basit ve aşamalı bir Franchise geliştirme sistemi oluşturduk. Bu sistem Franchise Ortaklarının profesyonel şekilde hazırlanmış online videolar kullanarak işletmemizi tanıtmamıza olanak sağlar. Teknoloji ve halka yönelik pazarlama yoluyla Franchise Ortakları, diğer Franchise Ortaklarının amaçlarına ermesine yardımcı olmak suretiyle, başarılı işletmeler kurabilirler.

Bios Life Müşteri Geliştirme Sistemi 
Bir Franchise Ortağının güçlü bir müşteri tabanı oluşturmasına yardım etmek üzere, Bios Life ürünlerimizin sayısız faydaları hakkında olası müşterilere bilgi vermek amacıyla, çeşitli ucuz ürün eğitim araçları oluşturduk. Ayrıca, yeni ve mevcut müşterilerimizin ürünlerimiz hakkında bilgi alabileceği kişisel e-ticaret Bios Life web siteleri sağlıyoruz. İnsanlar bir Franchise Ortağının online mağazası yoluyla ürünlerimizin birini aldıkları zaman, siparişi işliyoruz, doğrudan müşteriye gönderiyoruz ve Franchise Ortağına kazancını ödüyoruz. Araç ve teknoloji kullanımı yoluyla ve sahiplerinin üretkenliğini maksimize edebilir ve büyük bir zaman harcamaya ve mali yatırım yapmaya gerek olmaksızın, onların başarılı bir işletme kurmalarına olanak sağlayabiliriz.

Ticaret ModeliBios Life Franchise, Franchise Ortaklarının bireysel amaçlarına ulaşmasına yardım etmek üzere çeşitli gelir seçenekleri sunar. Franchise Ortakları ürünleri toptan alır, perakende satış yapar ve tüm kârı elinde tutar. İmtiyaz ücreti ödenmez.

İşletme modeli Franchise Ortaklarının kendi katılım kapsamlarını seçmelerine olanak sağlar. Eğer sadece ürünlerimizin pazarlanmasına ve güçlü bir müşteri tabanı oluşturmaya odaklanmak istiyorlarsa, ayda birkaç yüz ve hatta birkaç bin Euro kazanabilirler. Eğer başka Franchise Ortaklarını çekmek ve eğitmek istiyorlarsa, altı rakamlı bir yıllık gelir kazanma olasılıkları, yani yüzlerce Franchise Ortağına erişimden kaynaklanan bir gelir düzeyine erişme olasılıkları vardır.

Yeni Franchise Ortaklarrnrn bulunmasına ve eğitilmesine yardım etmek için, mevcut başarılı Franchise Ortaklarından daha ehliyetli hiç kimsenin olmadığını kabul ediyoruz. Bu nedenle Franchise ağımızın kurulmasına yardım eden Franchise Ortaklarına ödül veren, kâr paylaşımlı bir Kazanç Planı kurduk. Bu eşsiz mali model, hem şirkete hem de Bios Life Franchise Ortaklarına fayda sağlayan bir kazan-kazan ilişkisi oluşturmuştur.

Yüksek derecede kazanç sağlayan bir iş kurmak isteyen Franchise Ortakları için basit 5-20-3 işletme modelini öğretiyoruz. İşe başladıktan sonra sizi işe alan kişi, en az 5 yeni Franchise Ortağı ve 20 müşteri bulmanıza yardım etmek üzere sizinle yakından çalışacaktır. Sonra sizin bulduğunuz yeni Franchise Ortaklarının her birinin 5 Franchise Ortağı ve 20 müşteri bulmasına yardım etmek için biz onlarla çalışacağız.

Bu basit proses üç kuşak katlandığı zaman bir Franchise Ortağının yılda 100.000 Euro’ya erişebilir veya bunu geçebilir.*

* Belirli bir gelir düzeyi garanti edemeyiz. Geliriniz kendi çabanıza ve özverinize bağlıdır.

 

UNICITY BAYİLİĞİ

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1903
Çalışan Sayısı 40
Mağaza Sayısı 21
Franchise İsim Hakkı Bedeli 1.500,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 5.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.