Under Armour Spor Giyim Mağazaları Bayilik Veriyor

Under Armour Bayilik Bilgileri

Under Armour spor giyim, spor ayakkabı ve aksesuarları satan inovatif bir mağaza zinciridir. Amerika’nın en ünlü spor giyim markalarından biri olan Under Armour Türkiye‘de franchise vermektedir.

Under Armour bayisi olmak için firmaya mail göndermeniz gerekmektedir. bilgi@underarmour.com adresine firmanızı anlatan bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Firma ayrıca Toptan satış için ürün bayiliğide vermektedir. İnternetten satış yapmak isteyenler ise firmanın xml bayiliğini alabilirler. Under Armour mağazaları genellikle avm’lerde bulunmaktadır. MArka şu ana kadar 20’nin üzerinde avm’de ve büyük şehirlerde açılmaktadır.

Under Armour Hakkında

1996 yılında, Maryland eyaletinin özel takım kaptanı olan 23 yaşındaki eski bir üniversite olan Kevin Plank, futbol sahasında doğan bir fikri sporcuların sonsuza dek giyinme biçimini değiştiren yeni bir endüstriye dönüştürdü. Oyun günlerine geri döndüğünde, Plank, iki gün boyunca terlemiş pamuklu tişörtlerini tekrar tekrar değiştirmekten nefret ediyordu. Sadece daha iyi bir şey olması gerektiğini bilerek, bir çözüm yaratmaya başladı.

Plank, yeni şirketi Under Armour adlı filmini seçti ve sentetik kumaşların atletik faydaları üzerine yoğun araştırmalar yaptıktan sonra # 0037 adını verdiği ilk Under Armor HeatGear® T-shirt’ü tasarladı. Nemlendirici performans lifleri ile tasarlanan gömlek, sporcuların en vahşi sıcak koşullarda serin, kuru ve hafif kalmasına yardımcı olur.

Washington DC’nin Georgetown semtindeki büyükannesinin bodrumundan çalışan, o, Doğu Sahili’ni, arabasının gövdesinden devrim niteliğindeki yeni ürününü satan aşağı yukarı gitti. 1996’nın sonunda, Plank ilk takım satışını yaptı ve Under Armour, satışları 17.000 $ ‘dan fazla oldu.

Under Armour, 1997 yılında sporcuları soğuk, sıcak ve kuru koşullarda ve soğuk koşullarda koruyan ColdGear® kumaşını tanıttı ve daha sonra atletleri aşırı uçlarda rahat tutan AllSeasonGear® serisini tanıttı.

1998 yılı sonunda Under Armour, büyükannenin bodrum katını genişletti ve Baltimore’daki yepyeni bir merkez ve depoya taşındı.

1 cevap
  1. Araz
    Araz says:

    Under armour dan bir gün ayakkabı aldık.çok beğendik ayakkabılarınızı.bu yüzden kendimize bir mağaza açmak istiyoruz.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.