Twist Bayilik - Bayan Giyim Mağaza Bayiliği

Twist Bayilik – Bayan Giyim Mağaza Bayiliği

Twist Bayilik Bilgileri

Twist Türkiye’de bayan giyim üzerine odaklanmış bayilik veren ve mağaza zincirleri olan bir marka. Twist 18-35 yaş arası avantgarde, canlı, modern, dışa dönük genç kadınları hedefliyor. Twist “kendini özgürce ifade etmekten çekinmeyen, cesur ve cool genç kadınların sesidir” sloganıyla hareket ediyor. Şimdiye kadar Twist 89 bayilik vermiş durumda. Bunların yurt içi 86 ve yurt dışı 3 mağazası olarak piyasada konumlanış durumda olduğunu belirtelim.

Twist markasının 21 yıllık bir tarihi bulunuyor, kısa süre içinde kendine özgü ve farklı kıyafetler tercih eden, kaliteli ürünleri makul fiyatlarla satın almayı seven geniş bir müşteri kitlesi tarafından kabul gören marka aynı zamanda yurt dışına da bayilikler veriyor. Şu anda Azerbaycan, Kuveyt ve Kıbrıs’ta mağazalar açılmış durumdadır.

TWIST markası yurt dışında büyümek amacıyla TWIST standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Bayilik / Franchise hakkı vermektedir.

Yıllardır edindiğimiz birikim ve tecrübeler sonucunda oluşturulan temel Franchise kuralları aşağıda bilginize sunulmaktadır. Yatırım planlamalarınızın TWIST standartları ve aşağıdaki temel kurallara uygun olması halinde sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Twist Bayilik Şartları

Twist bayilik yatırım bedeli mağazanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm Franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.

  • TWIST mağazası en az 180 m2 + %10 depo alanı alanda faaliyet göstermelidir.
  • TWIST mağazası, ilgili şehirdeki en işlek Alışveriş Merkezinde ve/veya moda markalarının bulunduğu ana caddede kurulmalıdır.
  • TWIST mağazasının mimari konsepti Franchise Veren tarafından belirlenir ve proje çizim bedeli Franchise Veren tarafından karşılanır.
  • Franchise Alan bedeli kendisine ait olmak kaydıyla mimari konsepte birebir uygulamakla yükümlüdür.
  • Franchise Alanın her yıl 2 kez koleskiyon sipariş vermesi esastır.
  • Siparişler, TWIST’in sezona göre mevcut koleksiyonu içersinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az %80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.
  • Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise Alan’ın ayıracağı bütçe Franchise Alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.
  • Twist Franchise hakkı minimum 3 yıl süre ile ve münhasıran verilir. 3 yıl sonunda Franchise Alan’ın performansı nazara alınarak münhasır yetki yeniden değerlendirilir.
  • Twist mağazalarında Tek marka (monobrand) politikası esastır.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.