Turyap Gayrimenkul Bayilik Veriyor

Turyap Gayrimenkul Bayilik Veriyor

Turyap Bayilik

Turyap Emlak sektöründe bayilik veren markalarımızdan birisi. 320’nin üzerinde franchise şubesi bulunan Turyap 2018 yılında 80 yeni şube açmayı planlıyor. Turyap ofisi açmanın başlangıç bedeli 5-25 bin dolar arasında değişiyor. Toplam yatırım maliyeti ise 40-100 bin lira arasında. Royalty bedeli olarak ise firma 340 ile 740 dolar arasında bedelleri girişimciden alıyor. İstanbul, Ankara, Antalya, Koaceli ve Muğla firmanın ilk bayilik vermek istediği Türkiye’nin en BÜYÜK emlak pazarlama zinciri TURYAP, yurt dışında büyümeye devam ediyor.

Turyap Bayilik Hakkında

1985 yılında kurulan Turyap, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye’nin her yanında hizmet sunan 330 Turyap ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir.

Turyap Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, gayrimenkul danışmanlığı öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.

Turyap, 320 temsilciliği ve 1500 çalışanıyla gayrimenkul sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur.Gayrimenkul danışmanlığını batıdaki gibi saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan Turyap, bu markayla ofis açanları seçkin bir kimlik sahibi yapmaktadır.Bugün, Türkiye’nin her yanında açılan Turyap ofislerinin sahipleri bankacılık, muhasebecilik, mühendislik gibi saygın mesleklerden gelerek markalı gayrimenkul danışmanlığı mesleğini seçen eğitimli, bilgili ve güvenilir profesyonellerdir.

Turyap Gayrimenkul Danışmanlığı

Türkiye’de hizmet sektörü her geçen gün daha önemli bir yer kazanmaktadır. Özellikle, iletişim teknolojilerinin hızlı ve yeni bir yapıya taşınmasıyla hizmetin üretilmesinde önemli aşamalar kaydedilmiştir.

Konut arzıyla son yıllarda çok sayıda konut üretimi gerçekleşmiştir. Bu konutların pazarlanmasında profesyonel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Konut üreticilerinin ve alıcıların bir araya gelmesinde gayrimenkul danışmanlarına önemli bir ihtiyaç doğmaktadır.

Gayrimenkul danışmanlığı mesleği hizmet sektörünün en önemli kollarından biridir. Değişik meslek guruplarından kişiler yatırım maliyetleri düşük, geliri yüksek ve Türkiye’de son yılların yıldızı parlayan mesleği olan gayrimenkul danışmanlığına ilgi duymaktadır.

Danışmanımız Olmak için Aranan Şartlar

Bilgisayar bilgisi olmalı
Ofis programlarını ve interneti etkin olarak kullanabilmeli.
Ticari ve kişisel sicili temiz olmalı
Banka referanslarında icra, iflas gibi önemli bir problemle karşılaşmamış ve yüz kızartıcı bir sebepten sabıka kaydı olmamalı.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.