Tuğba Giyim Bayilik Bilgileri Tuğba, Venn, Nihan markaları

Tuğba Giyim Bayilik veren tesettür giyim mağazalarından birisi. Tuğba Giyimin 70 ‘e yakın mağazası bulunuyor, mağazalarında eşarp, şal, giyim, parfüm, çanta ve cüzdan ağırlıklı ürünler bulunan markanın franchise başvurusu firmanın kendi web sitesi üzerinden yapılıyor.

Tuğba Giyim Bayilik ve Mağaza Açma

Tuğba giyim alışveriş merkezleri ve işlek caddelerde açılan ve tesettür giyim konusunda marka olmuş bir mağaza zinciridir. Tuğba, Venn, Nihan markaları firmanın bünyesinde oluşmuştur. Firma bayilik verdiği gibi toptan ürün satışlarıda yapmaktadır. Eğer bir tesettür giyim mağazanız varsa firmadan toplu ürün alımları hakkında da alımlar yapabiliyorsunuz.

Tuğba Giyim bayiliği aldığını zaman Tuğba, Venn ve Nihan markalı ürün gruplarınıda satış yapabiliyorsunuz. Online ticarette de öne çıkan markanın ürünleri bir çok bayan tarafından beğeniliyor. Tesettür giyim sektöründe uzmanlaşan firma bir çok ülkeyede ürün göndermektedir. Toplamda 200’ün üzerinde satış noktasına sahip olan firmanın özellikle orta doğuda çok etkin olduğunu da bilmeniz gereklidir.

Tuğba Giyim Bayilik İletişim Bilgileri

Tuğba Giyim ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.
Telefon: 0 216 484 85 34 / 0 216 484 85 34
E-Posta : info@tugbaonline.com
Adres: Cumhuriyet Mah. Şile Otoyolu Adnan Menderes Cad. No:22-A/B Çekmeköy-İstanbul

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.