Tucco Gastropub

Tucco Gastropub

Tucco Gastropub Bayilik Kurulduğu yıldan beri temel felsefe olarak müşteri memnuniyeti ve müşteri mutluluğunu kendine ilke edinen Tucco Gastropub Bayilik Türkiye’de sektörde öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Leziz tatları ve güler yüzlü ekibi ile her daim müşteri eksenli davranan Tucco Gastropub Bayilik her daim hizmetinize tabidir. Gerek güler yüzlü ilgi ve alaka gösteren personelleri ile gerekse de damak tadınızı düşünen mutfağı ile bayilik veren firmalar arasında Tucco Gastropub Bayilik de yer almaktadır.

Hizmet prensibi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen Tucco Gastropub Bayilik franchiseolanakları ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Leziz tatları ve kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortamda bulan yaklaşımı ile sizlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Franchise olanakları bakımından isim hakkını almak aynı zamanda markalaşmak demektir.

Bu da reklam ve tanıtım desteği, ürün desteği ve hazır bir konsept ile sizlere sunulan avantajlardan biridir. Bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer almak kuşkusuz çok önemlidir. Bu bağlamda Tucco Gastropub Bayilik sizlere sunduğu hizmet ile öncelikleriniz arasında yer almaktadır.

Franchise olanakları bakımından kendinizi geleceğe daha karlı ve pozitif bakış açısı ile hazırlamak istiyorsanız Tucco Gastropub Bayilik sizlere daima en geniş avantajlar ve fırsatlar sunmaktadır. Gerek personellerin seçimi konusunda gerek insan kaynakları ve yönetim hususunda sizlere desteğini esirgemeyen Tucco Gastropub Bayilik her zaman sizler ile beraberdir.

Tucco Gastropub Franchise Şartları

Kendinizi karlı ve geleceğe daha pozitif bir yatırımda görmek istiyorsanız Tucco Gastropub Bayilik her daim sizlere çeşitli şartlar ve fırsatlar sunmaktadır. Bu şartlardan bazıları işini sevmek, işini ciddiye almak geleceğe yönelik hedefleri olmak, idealist ve bir misyon ve vizyon sahibi olmak önceliklerimiz arasındadır. Bunun yanında sağladığımız fırsatlar reklam ve tanıtım desteği, ürün desteği,  belli bir konsept ve yönetim destekleri bulunmaktadır.

İşini seven, geleceğe yönelik idealleri ve bakış açısı olan, işinde ciddi ve başarılı olmak şartlarımız arasında olmakta olup sunduğumuz avantajlar ile sizlerle beraberiz. Bayilik veren firmalar avantajlarında bayilik alarak reklamınızı hazır bir konsept ile yapmış olursunuz. Aynı zamanda ürün desteğiniz ve belli bir müşteri kitleniz zaman içinde olur.

Bunun yanı sıra markalaşmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.  Hazır bir müşteri kitlesi ile merkezi yerlere yakınlık ve belli bir alan olması da sunduğumuz fırsatlardan yalnızca bir kaçıdır. Tucco Gastropub Bayilik olarak daima siz değerli müşterilerimize hizmette sınır tanımadığımız gibi bayilik ve franchise olanakları ile de yatırımcıların yanındayız.

MOTTO


      Misafirlerini evinde hissettiren, en güzel dekorasyonun insan olduğuna inanan, ” kalite asla tesadüf değildir ” anlayışıyla hizmet veren Tucco Ailesi, ilk evini Adana’ nın nezih ve önemli yerlerinden biri olan Turgut Özal Bulvarında açarak misafirlerini ağırlamaya başladı. Bu motto ile standartlarını koruyarak büyümeye devam edecek.

 

 

HEDEFLERiMiZ VE FARKLILIKLARIMIZ


      Misafir odaklı,işini en doğru şekilde, gönülden sahiplenerek ve hakkıyla yapan, tüm iletişimlerinde önce dinleyen  ve ihtiyaçları anlayan, birbirine güvenen, birbirlerinin  uzmanlığına saygı gösteren ve önce KALİTE diyen çalışanlarıyla fark yaratacak olan,her zaman daha iyiyi, çok lezzetliyi bulmak için çabalayan ekibimizle Türkiye’nin her noktasında bir TUCCO evimizin olmasını hedefliyoruz. Bizim için iş sonuçlarımızdan önce (ciro, karlılık vs )misafir gelir; çünkü sunduğumuz hizmet ile müşterilerimizi evinde hissettirmek ve daima büyük lezzetlerimizle fark yaratmaya devam etmek görevimizdir.Bu görevde de en büyük oyuncu TUCCO ELÇİLERİ yani sizlersiniz…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.