TrenDances Aksesuar ve Takı Bayiliği Veriyor 1

TrenDances Aksesuar ve Takı Bayiliği Veriyor

TrenDances Bayilik

TrenDances moda dünyasına yön veren giyim aksesuarlarını ürün yelpazesinde barındırmaktadır. Her yaş için giyim aksesuarlarını (şapka, takı, çanta, şal, eldiven vb..) ürün yelpazesinde barındıran TrenDances markası Türk ve Dünya pazarında geniş bir kitleye bayiler ve mağazalar aracılığı ile ulaşmaktadır.

TrenDances

1996 yılında kurulan Bay Şapkacı adı altında mağazalaşan Trendances moda dünyasına yön veren giyim aksesuarlarını ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.

İlk mağazasını Şişli’de açan Trendances; 8 aktif satış noktası 3000 m² satış alanı ve 42 çalışanıyla sektörün lider firması haline gelmiştir.

Karlılık oranı yüksek olan aksesuar sektöründe düşük maliyetli,küçük bütçeli ve yüksek kar marjıyla birlikte avantajlı bir yatırım haline gelmiştir.Lojistik ve altyapı yönünden ciddi bir güce sahip olan Trendances’in eğitim, yönetim ve operasyonel desteğiyle birlikte yapılan yatırım kısa vade de geri kazanılabilir. Böylece risksiz olan bu sektörde iyi bir iş sahibi olabilirsiniz.

TrenDances Mağazaları

Trendances Osmanbey,
Trendances Nişantaşı,
Trendances/BayŞapkacı/Taksim,
Trendances Beşiktaş,
Trendances Ankara,
Trendances Bursa,
Trendances İzmir,
Trendances Eskişehir,
Trendances Kocaeli,
Trendances Çağlayan,
Trendances Ümraniye,
Trendances Sultanahmet,
Trendances Alaçatı,
Trendances Samsun,
Trendances Ürgüp,

TrenDances Bayilik başvurusu, yatırım miktarı ve bayilik için gereken şartları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Forma TrenDances bayiliği yazmayı unutmayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.