TOSTCUU

TOSTCUU

TOSTCUU

Şirketimiz 2015 yılında kuruldu.

Şirketimiz hazır gıda ve cafe ürünlerindeki tecrübesini kaliteli ve doğal ürünler üreten TORKU firmasının ürünleriyle birleştirip siz değerli halkımıza sunmuş ve tam not almıştır.
Şirketimiz temiz.hijyen,doğal yemek kültürünün markası olan TOSTCUU markası ile yoluna devam etmektedir.

Hedefimiz bu kaliteyi tüm Türkiye ye ulaştırmaktır.

ŞİRKETİMİZ BİZİM GİBİ DÜŞÜNEN GENÇ DİNAMİK KENDİ İŞİNİN BAŞINDA DURABİLEN İDEALİST GİRİŞİMCİLERLE TÜRKİYE YE YAYILMAK İSTİYOR.

İKİ FARKLI ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ VARDIR

1- ÜRÜN BAYİLİĞİ
Kendinize ait bir adet soğutmalı aracınız ve gıda sektöründe portföyünüz varsa bu iş size göre.Ürünlerimizin büfeler,kantinler,yurt kantinleri,cafeler,kahvehaneler,askeri birlikler ve marketler gibi son kullacı nın buluşma noktalarına pazarlanmasından oluşur.Bu bayilikte aynı zamanda FRANCHİSE alan ortaklarımızın da ürün temini anlaşması sağlanmaktadır.

2- FRANCHİSE (isim hakkı)
10 ila 150 metrekare arasında bir yeriniz olması durumunda TORKU kalitesi ile TOSTCUU markasını çatısı altında yerinizi alabilirsiniz.Kaliteli,doğal ve hijyen şartlarında üretilen ürünlerimizden kullanarak ,kendini yetiştirmiş personelle hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlayarak kazanç sağlayabilirsiniz. TOSTCUU markamızı alarak yatırmış olduğunuz maliyeti çalışma ve müşteri potansiyeline göre 8 ila 12 ay sürecinde geri kazanıp kara geçmiş olursunuz.

Franchise verilecek firma ve kişilerde önceliğimiz bizim sahip olduğumuz ticari anlayışa sahip olmak.Bizim sahip olduğumuz işletme kurallarına bağlı kalmasıdır.Yatırımcılarımızın bunları kabul etmesi durumunda görüşmelere başlıyoruz.

 

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.