Torku Bayilik Bilgileri

Torku Bayilik Açıklamaları

Torku Konya Şeker’e ait bir marka. Torku bayiliğini direk olarak market açmak için vermiyor. Torku ürünleri sadece anlaşmaları bayilier aracılığı ile marketlere satışına izin veriliyor.

Konya Şeker 1 milyona yaklaşan çiftçi ile birlikte ürettiği malları Torku karası adıyla pazara sürüyor. Torku markasında gıda üzerine bir çok ürün bulunuyor ve yüzde yüz yerli malı olarak piyasadan büyük ilgi görüyor.

Torku ürünleri satmak için ise yapmanız gereken Panek’in web sitesinden form doldurmak. “2006 yılının Temmuz ayında Pankobirlik’in bir ilke daha imza atarak Konya Şeker ve Pancar Ekicileri Kooperatiflerinin ortaklığı ile kurduğu Panek, pancar çiftçisinin nihai ürünlerinin satış şirketidir.”

Panek’in hedefi, Konya Şeker’in her gün artan ürün yelpazesi ile birlikte tüm Pancar Ekicileri Kooperatiflerinin nihai ürünlerini pazara en doğru şekilde sunmaktır.

Paketli toz ve kesme şekerden bonbon şekere, çikolatadan sürülebilir kremaya, çıtır gofretlerden helva ve lokumlara, Türk mutfağında devrim yaratan sıvı şekerden tatlı şerbetlerine ve dondurulmuş ürünlerden et ve süt ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Panek, geniş distribütör ağı ile hizmet vermektedir. bu ağa katılmak için ise Panek.com.tr sitesinden bayilik formunu doldurmanız gerekmektedir.

Torku ürünleri bayiliği için Panek iletişim bilgileri

(Not bu formdan market sahipleri Torku ürünleri bayiliği almak isteyenler başvuruda bulunabilir.) Genel anlamda Torku bölge bayiliği almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim numalarından bilgi alabilirsiniz.

Hocapaşa Mahallesi, Ankara Caddesi, No:48 Mustafa Rüştü Argıt İş Hanı
Kat: 1-2-3-4-5, Sirkeci, Fatih, 34112/İstanbul
Tel:+90 (212) 577 66 99
Faks:+90 (212) 577 66 96

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.