Topmodels

Biz Ne Yapmaya Çalışıyoruz ?

2007 yılından beri uzaktan kumandalı model araçlar ve hobi sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Peki Dünya üzerinde yapılabilecek pek çok iş ve değişik sektör varken biz neden bunu seçtik ? Burada buna cevap vermeye çalışacağız.

Hobi, gelişmiş ülke insanlarının neredeyse tamamının edindikleri bir uğraştır. Özellikle model araçlar, uzaktan kumandalı arabalar, helikopterler, uçaklar, tekneler, iş makineleri vb., 14 yaş üzeri erkeklerin ilgi alanına giren hobi dallarıdır.

Bu ürünlerle tanışmak ve ilgilenmek, gençlerde hoş ve heyecanlı zaman geçirmenin yanında, problem çözme yeteneğini de geliştiren, hatta ilerideki meslek seçimlerini de etkileyen bir uğraştır ( bu yazıyı yazan kişi olarak, elektronik mühendisi olma kararımı vermemde önemli bir rolü olduğunu belirtek isterim). Yetişkinlerde ise, günlük iş telaşı ve stresten kurtulup evde ya da açık havada zihinlerini dinlendirip heyecanlı ve hoş zaman geçirme fırsatı vermesi açısından çok önemlidir.

Uzaktan kumandalı model araçların, gençlerimizin zamanlarının çoğunu bilgisayar başında ve sağlıksız bir şekilde geçirdikleri günümüzde, onları açık alanların keyifli ve sağlıklı ortamlarıyla tanıştırması; yeni bir sosyal çevrenin üyeleri olmalarını sağlaması açısından da muhteşem bir yararı vardır.

Gelişmiş ülkelerin profilleri incelendiğinde ilginç sonuçlarla karşılaşırız: Dünya’da en çok İnsansız Hava Aracı üreten ülke olan Amerika’da, Dünya’nın en çok uzaktan kumandalı uçak ve helikopter hobicilerini görebilirsiniz. Yine Dünya’nın en iyi otomobillerini üreten Almanya’da, uzaktan kumandalı model araba kullanımının Avrupa sıralamasında bir numarada olduğunu görürüz.

Özetle söylemek gerekirse, sağlıklı gelişmek ve yaşamak, yaşamdan daha fazla keyif alabilmek ve kaliteli yaşayabilmek için hepimizin bir hobisi olmasında büyük faydalar vardır. İster bizleri hafta sonlarında çocuklar gibi eğlendiren uzaktan kumandalı araçlar olsun, ister resim yapmak ya da at binmek…Ama mutlaka bir hobimiz olmalı diye düşünüyor ve gördüklerimizden, yaşadıklarımızdan sonra buna daha çok inanıyoruz.

İşte Topmodels olarak bu faaliyet alanını seçme sebeplerimizin özeti bunlardır. Bizler sadece ve hangi şekilde olursa olsun para kazanmak değil; insanlara ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunacak şekilde para kazanmayı seçtik ve bu yolda kararlılıkla ilerliyoruz. Sizleri de mağazalarımıza, internet sitemize ve model araba, uçak, helikopter pistlerimizin yer aldığı göl kıyısındaki Topmodels Hezarfen Tesislerimize bekliyoruz. Bize uğradığınızda tek üzüntünüz, eğer daha önce bu hobiyle tanışmadıysanız, o ana kadar hobisiz geçen hayatınız olacaktır diye düşünüyoruz.

 

TOP MODEL’S FRANCHİSE VE BAYİLİK

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2007
Çalışan Sayısı 25
Mağaza Sayısı 07
Franchise İsim Hakkı Bedeli 25.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 35.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 70.000,00 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.