Tofima Shop

Tofima Shop

İçindekiler

LİDER TOFİMA SHOP

Ayakkabı, çanta ve aksesuarda lider, toptan fiyatına mağaza internet üzerinden satış imkanını sunmaktadır. 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. TOFIMA SHOP İtalya başta olmak üzere Almanya, Çin ve diğer ülkeleri takip edip son moda trendler üzerinden satış yapmaktadır. Günün çizgisine uygun ve kalite anlayışı yüksek ürünlerdir. 1 sene önceden modellerini ve trendini belirler. 35 çalışanı ve 200 ü aşkın çalışma ortağı mevcuttur. TOFIMA SHOP bijuteri bayiliği için bir takım şartlar vardır.

TOFIMA SHOP bujiteri bayiliği yapmak istediğinizde öncelikle ürün grubunuzun ayakkabı, çanta, bijuteri, aksesuardan ibaret olduğunu bilmeniz gerekir. Yani sadece bijuteri değil. Merkez ülke Türkiye olup merkeze ait dört şubesi bulunmaktadır. Hedeflenen şube sayısı 50 dir. Şu an için franchising bayiliği bulunmamaktadır. Açılacak olan yer cadde üzeri olmalı. Duvarları temiz ve boyalı olmalı. Girişimcinin ticari ahlakı olmalı, ekip çalışmasına uygun ve gelişmeye açık biri olmalı.

Bayilik almak istediğinizde önden telefonla bilgi almalısınız, ardından ön görüşme, mağaza analizleri, bayilik sözleşmesi ve kurulum, son olarak açılış yapılır. Bayilik açılacak bölgede başka bir TOFIMA SHOP olmamalı. Metrekare başına ortalama kurulum maliyeti 1100 TL’ dir. Şube açılış maliyeti minimum 31.250 TL’dir. Ortalama şube açılış maliyeti 35.000 TL ‘ dir. Minimum seviye nakit ihtiyacı 31.250 TL ‘ dir.

Şube kurulumu ortalama bir aydır. Gelirden pay alınmaz ve reklam katılım ücreti alınmaz. Ortalama kar marjı 4000 TL – 7000 TL arasıdır. Yatırım 8-12 ay sonra getiri sağlar. Girişimciye verilen destekler, eğitim desteği, proje desteği, yer seçimi, pazarlama desteği, ortak reklam ve bölge korumadır. TOFIMA SHOP bayiliği almanız için en büyük sebep aranan bir marka olmasıdır. Bunun yanı sıra uzak doğu ve Avrupa’daki pazarları takip eder, son modaya göre ürünleri ithal eder ya da üretir. Sizin bunları düşünmenize gerek kalmaz. Yeri İkitelli bölgesindedir.

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.