TLG Chicken

TLG Chicken

oikjuy

Türkiye’ye 1980’li yıllarda fast food ile giren franchising, yerli fast food’cuların sektöre adım atmasıyla rekabetin en kızıştığı alanlardan biri haline geldi. 2007 yılında İzmir’de ilk restoranını açan ve sonrasında restoran zincirine yenilerini ekleyen TLG Chicken, yüzde 100 Türk bir firma olarak, rekabetin en keskin noktasında hızla yerini aldı.

  • TLG Chicken Franchising

Aylık satıştan herhangi bir gelir payı almayan TLG Chicken, satış üzerinden sadece yüzde 1 reklam katkı payı almaktadır. Franchisor ile ortak hareket ederek, küçük işetmelerin karşılaşabilecekleri risk ve işletmecilik sorunlarını minimize eder.Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri, bilgi ve tecrübeyi sizinle paylaşan TGL Chicken, genel giderleri düşürme ve karlılığı arttırma kolaylığı sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesi ile müşteriye en iyiyi sunma imkanı veren firma yeni ürün ve hizmetleri de bünyenize katarak zaman içinde cironuzu arttırıyor. TGL Chicken şuan 5 ilde hizmet veriyor. İzmir, Balıkesir, Uşak, Edirne ve Manisa.

 

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1980
Çalışan Sayısı 50
Mağaza Sayısı 05
Franchise İsim Hakkı Bedeli 20.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 70.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 100.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.