The North Shield Pub

The North Shield Pub

İsmini İngiltere’deki Newcastle limanının yanındaki küçük bir kasabadan alan The North Shield pub ; aslında bir aile şirketi olarak başlamış çalışmalarına. Şu anda Türkiye’de tam 17 şubesi bulunuyor.

40’ ın üzerindeki malt viski çeşidi ile bu alanda bir rekora imza atan işletme, aynı zamanda Ale tipi koyu renkli biralarıyla ünlü. The North Shield Pub’ların müşterilerinin çoğunu yabancılar, gazeteciler, iş adamları, bankacılar ve reklamcılar oluşturuyor.

2004 yılında franchise vermeye başlayan firma, Bar ve Restoran işletmeciliğinde faaliyet gösteriyor. franchise talep eden girişimcinin Pub işletmeciliğini hayat tarzı olarak benimsemesi, ürün ve konsepte sadece gelir kaynağı olarak bakmaması ve yatırımın yüzde 50’ sini karşılayabilmesi öncelikli olmasını sağlıyor. 150 veya 200 metrekarelik bir mekanın yeterli olacağı işletmenin franchise giriş bedeli 15 bin dolar ve ortalama işletme sermayesi 100 bin dolar civarında. Eğitim, bölge koruması, proje alanlarında tam destek veren Yat ve Otelcilik şirketi, Büyük şehirlerden ve kıyı şeridindeki şehirlerde işletmeyi açmayı düşünen girişimcilerin franchise taleplerini bekliyor

The North Shield Pub FRANCHİSE ŞARTLARI

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2004
Çalışan Sayısı 150
Mağaza Sayısı 20
Franchise İsim Hakkı Bedeli 15.000,00 AUD
Dekorasyon Maliyeti 100.000,00 AUD
Yatırım Maliyeti 150.000,00 AUD

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.