The Làngosh Bayilik Veriyor

Firma Hakkında bilgiler:
Pizza fast food tarzı tüketimin önemli bir parçası, The Làngosh markası ile pizza sektörüne yeni bir soluk getiren firma alışılmışın dışında Macar usulu pizza yapıyor. Genç ve dinamik bir marka olan The Làngosh, daha önce Türkiyede satışa sunulmamış farklı bir lezzet ile Fast Food ürünleri arasında yer almaktadır.
2019 yılında kurulan firma ilk etapta 30 şubeye ulaşmayı hedefliyor. bir hedefini şöyle özetliyor “Önce Ankara merkezli daha sonra da Franchise sistemi ile Türkiye geneline şubelerimizi çoğaltarak, uygun fiyata, pratik sunum, hijyenik ve lezzetli ürünlerimizi Türkiye geneline yaymaktır.”

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2

Bayilik Şartları: 45-75 bin TL arasında bir kurulum maliyeti var. Bir şube ortalama 20 günde kuruluyor. Firma %53 kar marjı sunuyor.
* Türkiye genelinde yaygınlığımızı arttırmak için “kazandır-kazan” (win-win) prensibiyle, know-how (bilgi paylaşımı) modeliyle yatırımcısına kazançlı bir iş modeli sunar.

* Şubenizin satışını artırmak amacı ile profosyonel ekip tarafından hazırlanan Medya Planı doğrultusunda şubenizin lokasyonuna göre gerekli altyapı hazırlanır ve uygulamaya konulur.

* The Làngosh Merkezinden sevk edilen ürünler için kontrol panelli online sipariş sistemi yüklenmiş bir tableti şube kullanımına sunar.

* Satışa sunulacak ürünleri, satış ve stok durumuna göz önüne alarak belirli aralıklarla şubenize teslim edilmesini sağlar.

* The Làngosh, kurumsal görsel ve evrakları şube kullanımına sunar.

* The Làngosh hizmet içi eğitimleri ve denetim ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutulmasını sağlar.

* Ürün çeşitleriyle, vitamin açısından zengin, sağlıklı ve lezzetli ürünlerden oluşan The Làngosh menüsünü sürekli güncelleyerek satış artırıcı tedbirler alır.

* Şube personeli için giyimi rahat, temizliği kolay ve tasarım olarak modern görünümlü kıyafetleri şube kullanımına sunar.

* Merkez sms programını şube kullanımına açarak, kampanyalar ile promosyonlu ürünlerin tanıtımına destek sağlar.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Firma isim hakkı bedeli olarak 15 bin TL talep ediyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.