TGM TREND GAYRİMENKUL & YATIRIM

TGM TREND GAYRİMENKUL & YATIRIM

TGM TREND GAYRIMENKUL & YATIRIM 1985 yılında hizmet vermeye başlayarak Aydın Holding çatısı altında gücüne güç katarak geniş ve zengin portföy yapısı sayesinde yatırımcılara gayrimenkulün farklı alanlarına yatırım yapma olanağı sunmaktadır.

30 yılı aşkın zamandır ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu TGM-Trend Gayrimenkul-Yatırım; konut, alışveriş merkezi, karma projeler ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler oluşturan projeleriyle kısa sürede sektörün en önemli aktörlerinden biri konumuna gelen TGM-Trend Gayrimenkul Yatırım, sürekli değişim içinde bulunan sektör eğilimlerini ve sosyo-ekonomik gelişmeleri yakından takip ederek gayrimenkul sektöründe fark yaratacak projelere imza atmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ TGM TREND GAYRIMENKUL & YATIRIM
Geçmişin tecrübesini, bugünün imkanlarını ve geleceğin teknolojisi ile birleştirdik ve tümüne hayallerimizi kattık… Heyecan ve istekle her zaman ileriye bakarak yürüyoruz,yürüyeceğiz…

MİSYONUMUZ TGM TREND GAYRIMENKUL & YATIRIM
Paydaşlarımız arasında güvene dayalı bir iş birliği oluşturmak, sektöre dinamik, yenilikçi bir bakış getirmek ve marka değerimizi yükseltmek şirketimizin görevleri olarak belirlenmiştir.
Franching Ofislerimize Sağladığımız Destekler

Değerleme : Trend Gayrimenkul & Yatırım çözüm ortağı olduğu değerleme firmasından aldığı hizmet ile her tür gayrimenkulün adil piyasa değerini tespit edip, yatırımcıları için güncel değerleme yaptırmaktadır.

Hukuk : Franchising ofislerimize her türlü hukuksal problemlerinde sürekli hukuk desteği sağlamaktadır.

Call Center : Trend Call Center; genel merkezimizde kurulmuş olup; 7/24 müşterileri ve franchising ofislerimizle iletişim halindedir. TGM TREND GAYRIMENKUL & YATIRIM

Eğitim- Seminer : Sürekli gelişim esasına sahip bir eğitim anlayışına özen gösteren Trend; eğitimleri ile sektörde yetişmiş owner, broker ve danışman ihtiyacını karşılamaktadır. Düzenli olarak yapmış olduğu seminerler ile de gayrimenkul dünyasına kaliteli bir yol çizmektedir.

Trend Asistan : Her bir franchising ofisimizde yerleştirilmiş olan Trend Asistanlarımız; genel merkez Call Centerimiz ile 7/24 iletişim halindedir. Trend Asistanlar müşteri kabulü, müşteri danışman buluşması, randevu takvimi tutumu, genel merkeze raporlama gibi faaliyetlerde bulunurlar. Eğitimleri Trend tarafından verilmekte olup her biri Trend kurumsallığına sahip çalışanlarımızdır.

Know-how : Trend edinmiş olduğu öğretileri, işinde uzman kadrosu ile tüm bilgi birikimini Franchising owner ve danışmanlarına aktarmak üzere bir sistemde ilerlemektedir.

Teknoloji : Trend, gücünü teknolojik altyapısından almaktadır. Teknolojinin sağladığı imkanlar ile hem mülk yönetiminde hem de satış, kiralama işlemlerinde bilgi akışını sağlamaktadır.

Reklam & Promosyon : Marka değeri yüksek olan Trend, reklam ve promosyon konularında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Hem imaj, hem de faaliyetlerini tanıtım videoları, insertler, katalog çalışmaları, iç ve dış reklamlar, yazılı, görsel ve işitsel iletişim kanallarını kullanmaktadır.

Trend Partner : Benzersiz bir sistem olan Trend Partner ile mülk akışı sağlanmaktadır. Genel merkez franchisinglerine Trend Partner aracılığı ile bu sistemi yürütmektedir.

Ulusal ve uluslar arası fuarlara katılım : Sektörün buluşmaları olan ulusal ve uluslararası fuarlarda Trend; imaj ağırlıklı katılımlar sağlamaktadır.

7/24 IT desteği : Haftanın 7 günü, 24 saat Trend IT departmanı sistem ile ilgili olarak hizmet vermektedir.

Çözüm ortağı olduğumuz şirketlerin mülk yönetimleri : Trend Türkiye genelinde çözüm ortağı olduğu kurumsal firmaların mülklerini yönetmekte olup; illere dağılımında Franchising ofislerine mülk yönlendirmekte olan bir firmadır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.