Testa Rossa

Testa Rossa Kahve Franchise

Testa Rossa Kahve sektöründe bayilik veren firmalardan birisidir. Avrupa’da 1992 yılında kurulan Testa Rossa Türkiye’de Triopark Gıda İşletmeleri A.Ş. ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firma olarak hedefimiz ilk 5 yılda Türkiye’deki tüm illeri ve büyük ilçeleri Testa Rossa Caffe ile tanıştırmaktır.

Testa Rossa Caffe, İtalyan kahve kültürünün ülkemizdeki en önemli temsilcisidir. Avusturya, Almanya, İtalya, Macaristan, İngiltere, Dubai, Kıbrıs, Brezilya, Fransa, Meksika, Guatemala Kosta Rika gibi 50’yi aşkın ülkede bulunan Testa Rossa bir çok ülkenin kahve kültürünü Türkiye’ye taşımıştır.

Testa Rossa Hitap edilen segmentler:
*Gençler
*Profesyoneller
*Sanatçılar
*Sporcular
*Gercek lezzeti arayanlar…

Testa Rossa Konseptler ve Türkiye Şubeleri:

Testa Rossa Caffe Bar Bistro (A la Carte)
Testa Rossa Caffe Espresso (Café)
Testa Rossa Caffe Piccalo (Kiosk)

  • TESTA ROSSA caffè İzmir
  • TESTA ROSSA caffè Çeşme
  • TESTA ROSSA caffè Erzurum
  • TESTA ROSSA caffè İstanbul

Firmamız, uluslararası nitelikteki Testa Rossa Caffè markasının açılımlarını genişletmek amacıyla Testa Rossa Caffè standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır.

Yatırım planlamalarınızın Testa Rossa standartları ve aşağıdaki temel kurallara uygun olması halinde sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm Franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.

Testa Rossa Konseptler ve Yatırım Maliyetleri hakkında geniş bilgi almak için başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Formda Marka kısmına Testa Rossa yazınız.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.