tektat çiğköfte

tektat çiğköfte

tektat çiğköfte “Tektat Çiğköfte, toptan çiğköftenin ucuz ve kaliteli adresi…”

ÜRETİM POLİTİKAMIZ
tadımız tek tadımız tektir.

Şirketimiz 2000 yılında kurulan bir Catering firması olup, o günlerden günümüze bir çiğköfte firması olarak hizmet vermektedir. Firmamız prensip olarak her zaman kalite ve hijyenden yana olmuştur.

ürettiği bütün ürünlerini gıda mühendisleri nezaretinde organik olarak, son sistem makinalarla üretmektedir. Ürünler el değmeden üretilir. Sadece halkımız yerken dokunabilir.

Amacımız bugünde olduğu gibi kaliteli iş politikamızla, sağlam adımlarla geleceğe ilerlemektir. Her zaman en iyisini sizlere en uygun fiyata ulaştırmak temel hedefimizdir. Hedefimizden hiç şaşmadık ve başardık.

HER ZAMAN TEMİZ VE KALİTELİ ÜRETİM
2004 yılında kurulan Tektat Çiğköfte, sektörde kaliteli, sağlıklı ve lezzetli çiğköfte üretimi yapmayı kendisine hedef belirlemiştir. %100 yerli gıda ürünleri kullanılarak yapılan Tektat Çiğköfte, tektat çiğköfte  özel üretim teknolojileri ile dikkat çekiyor.

Tektat Çiğköfte Türk standartları ile tam uyumlu TSE onaylı malzemeleri kullanmaktadır. 22. bayimizle hergün büyüyen Tektat Çiğköfte, uygun şartlarla çiğköfte bayilik hizmeti veriyor.

Tektat Çiğköfte her zaman en iyi kalite, en temiz üretim parolası ile üretim yapar. Hedefimiz herkesin kaliteli çiğköfteyi ucuza tüketmesi.
Çiğköfte üretimi titizlik ister. üretiminin her aşamasını büyük bir titizlikle yapar. Çünkü biliyoruz ki gıda işi şakaya ihmale gelmez.

Müşterisine kaliteli çiğköfte satmak isteyen herkes Tektat Çiğköfte’den bayilik alabilir. Toptan çiğköfte üretimi konusundaki tecrübelerimizi değerli bayilerimizle paylaşıyoruz. Bayilerimiz az yatırım ile çok kazanmanın tadına varacaklar.

AVANTAJLI BAYİLİK PAKETLERİ

Kurulum ve malzeme bizden satış yapmak ve kazanmak sizden!!! Acele edin bir an önce kazanmaya başlayın.
avantajlı bayilik paketi uygulaması ile iş sahibi olabilmeyi kolaylaştırıyor. Hiç bir malzemeye karışmadan sadece satın aldığınız bayilik paketine göre getirip kurulum yapıyoruz. Size sadece anahtarınızla dükkana girip satışa başlamak kalıyor.

BAYİLİK ŞARTLARIMIZ

Çiğköfte bayisi olup avantajlarımızdan yararlanmak için çok fazla şartımız yok. Önemli olan müşterilerinize karşı güleryüzlü olmak. Hijyenik çalışmak.

DÜKKAN ÖLÇÜSÜ


Bir çiğköfte dükkanının olması gereken ortalama büyüklüğü 15 ile 40 metrekare arasında değişmektedir. Sizin de bu ölçülere uymanız gerekir. Ancak özel durumlarınız varsa bizimle bu konuyu görüşebilirsiniz.

İŞYERİ KONUMU


Merkezi yere yakınlık, konum ve işleklik müşteri potansiyeliniz açısından önem arzeder. Bu nedenle bu kritere dikkat etmeniz günlük satıl cironuzu etkileyecektir. Az kira vereyim ucuza dükkan bulayım anlayışı genellikle düşük cirolara yol açar. Bu nedenle dükkan yeri konusunun üzerinde önemle durmakta fayda vardır.

KURUMSAL ANLAYIŞ tektat çiğköfte


Tektat Çiğköfte kurumsal bir firmadır. Bu nedenle bütün malzemelerin temini firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal firma anlayışı gereğince bayisine her türlü sarf malzemesini de temin eder.

 

ÜRETİM POLİTİKAMIZ
tadımız tek tadımız tektir.

Şirketimiz 2000 yılında kurulan bir Catering firması olup, o günlerden günümüze bir çiğköfte firması olarak

İNSANİ İLİŞKİLER


Ticaretin insan ilişkilerine dayalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle bayimizin mutlak suretle müşteri ilişkilerine önem vermesi, satışlarında dürüstlük, temizlik ve güleryüz presibinden vazgeçmemeleri temel şarttır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.