Tavada Tavuk

Tavada Tavuk

TAVADA TAVUK

2013 yılında Atanet LTD. ŞTİ. tarafındankurulan firma alanında uzman çalışanları ve farklı bakış açısı ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır.

2 yıldır gıda sektöründe salata, ızgara ve tavuk tava segmentinde faaliyet gösteren Tavada Tavuk´un 28 tane franchise şubesi mevcuttur.

Dünya lezzetlerini, hızlı servis konseptiyle alakart restoran görünümlü şubelerinde sunan marka, bu anlamda sektöründe ilk olma özelliği taşıyor.

Tavada Tavuk Franchise

Öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

“Markalaşma ve başarı serüvenimizde, uzun yıllardan itibaren sektörde edindiğimiz tecrübe ve birikimleri, kalite politikalarımıza denk Tavada Tavuk ailesinin bir parçası olarak bizimle kazanmaya devam eden değerli yatırımcılarımız (Franchise’lerimiz) ve yatırımcı adaylarımızla bu ayrıcalıkları paylaşmaktan ve hızla büyüyen büyük bir aile olmaktan onur duyuyoruz..”

2013 yılında Atanet LTD. ŞTİ. tarafındankurulan firma alanında uzman çalışanları ve farklı bakış açısı ile gıda sektöründe ilklere imza atmaktadır. Türkiye’ nin her yerinde lezzetli güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan herkesin ve her kesimin yemek durağı olan , müşteri damak tadını en yüksek değeri olarak kabul eden , kalitesine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan,rakiplerinin örnek aldığı ,her aşamada bir gıda firmasından daha fazlasını vaad eden , uluslar arası bir gıda zinciri olmaktır.

FRANCHİSEE OLMA SÜRECİ

Tavada Tavuk GİRİŞ BEDELİ

Tavada Tavuk olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda bir giriş bedeli talep etmekteyiz. Bu bedeli sizinle yapacağımız yüz yüze görüşmede sonuçlandırıyoruz. Tavada Tavuk şubeleri yaklaşık olarak 50 m2- 150 m2 alan düşünüldüğü takdirde ortalam 250.000 TL ile 400.000 TL arasında bir kurulum maliyeti içermektedir.

İNŞAAT VE DEKORASYON İŞLERİ

FRANCHİSİNG Departmanı tarafından verilecek proje kapsamında inşaat ve dekorasyon işlerinizi Tavada Tavuk’un standartlarında profesyonel ekipler yapmaktadır. Tavada Tavuk dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir. Ancak sizin çalışmak istediğiniz bir mimari şirket var ise gerekli proje bedelleri ödendikten sonra size verilen proje ve teknik şartname’ ye bağlı kalmak kaydı ile dekorasyon işlerini kendinizde yapabilirsiniz. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışmaktayız. Genel olarak alışveriş merkezlerinde 50-150 m2 aralığında yerler seçiyoruz.

EKİPMAN VE SARF MALZEME

Tavada Tavuk işletmeleri Franchising Departmanının belirlediği makine ve ekipman gruplarında standardize uygulanmaktadır. Tüm Franchisee’ lerımız üst düzey ürün kalitesi için bu standardize ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

EĞİTİM VE PAZARLAMA DESTEĞİ

Tavada Tavuk Merkezi olarak açılış gününüzden itibaren gerek eğitim gerekse pazarlama desteğini tüm mağazalarına vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Açılış sonrası ve genel işleyişinizde rutin olarak aylık ziyaretlerle sizi merkez olarak denetlemektedir. Denetleme raporları gerek mail ortamında gerekse kargo ile tarafınıza aylık bazda ulaştırılarak gelişmesi gereken yönler, düzeltilmesi gereken noktaları, yerel pazarlama aktivite önerilerini siz yatırımcılara yön göstermesi için merkez işleyişinin bir parçası haline getirilmiştir.

ÜRÜN TEMİNİ VE LOJİSTİK

Tavada Tavuk ‘ın en önemli avantajı kompakt bir sisteme sahip olmasıdır. Sistemin temelinde işletmenin her alanı için geçerli olan bu mantık “az enerji çok fayda” dır.

Dolayısı ile tüm et,tavuk ve yan ürün gruplarının tüm malzemelerini Tavada Tavuk’nın servis araçları ile İstanbul içindeki mağazalara gönderilmektedir.İstanbul dışı mağazalarımıza ise Trükiyenin önde gelen soğuk zincir sevkiyat firması le çalışmaktayız. Toplu alım gücünün faydalarının hepsini şubeleri ile paylaşmayı ilke edinmiş kuruluşumuz sizlere daha fazla kazanç sağlamak amacı ile tüm alımları merkezi olarak gerçekleştirir ve kapınıza kadar hizmet getirir.

İŞLETME VE KARLILIK

Ay sonunda tam uygunlukla işletilen bir işletmenin ortalama net karı cironun % 16 ile % 30 arası değişir.

Kompakt ve sadeleştirilmiş bir sisteme haiz olmamız ürün mükemmelliği ve tat mukavemetiyle de müdavimler yaratmamız sebebi ile tüm bayilerimiz ile birlikte “Birlikten Kuvvet Doğar” mantığını yürüterek kazançlarımızı hep birlikte artırmak amacı ile her gün daha fazla çalışmayı kendimize ilke edindik.

YATIRIMCILARDAN BEKLENENLER

Yatırımcıdan beklenen, yalnızca finansal yatırım değil, Tavada Tavuk markasıyla açılabilecek farklı lokasyonlarda farklı projeler üretebilmesidir. Yine yatırımcının, bu işten başka işi olmaması, işinin başında uzun mesailer verebilecek kadar zamanı olması, Tavada Tavuk yatırımcısından beklenen en önemli özelliktir.

Sizleri daha geniş çapta bilgilendirmek ve lezzetlerimizi tattırmak amacı ile Genel Müdürlüğümüzde misafir etmek istediğimizi hatırlatır, Tavada Tavuk ailesi olarak bize göstermiş olduğunuz ilgi için tekrar teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Tavada Tavuk Bayileri

Aksaray Efor Avm
Bandırma Liman Avm
Bodrum Bodrum Midtown
Bursa Carrefoursa Avm
Çanakkale 17 Burda Avm
Çorlu Trend Arena Avm
Elazığ Park 23 Avm
Erzurum MNG Mall Avm
Gaziantep Primemall Avm
Isparta İyaş Park Avm
İstanbul Akbatı Avm
İstanbul Arenapark Avm
İstanbul Atirus Avm
İstanbul Biz Cevahir Avm
İstanbul Flyinn Avm
İstanbul Historia Avm
İstanbul Optimum Avm
İstanbul Pelican Mall Avm
İstanbul Silivri Kipa Avm
Kastamonu Barutçuoğlu Avm
Kayseri İldem Park Avm
Kocaeli Arasta Park Avm
Nevşehir Forum Kapadokya Avm
Nevşehir Nissara Avm
Osmaniye Park 328 Avm
Safranbolu Safranbolu Meydan
Samsun Atakum Yeşilyurt Avm
Zonguldak 67 Burda Avm

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.