tatlı vakti

tatlı vakti

 

Tatlı Vakti bir TATLICIM A.Ş. markasıdır ve TATLICIM A.Ş. üretim tesislerinde üretilmektedir.

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetidir tatlılar. Geleneğin damaktaki izidir. TATLICIM A.Ş.  sürekli kendini yenilemiş, asırlara yayılan tatlıcılık geleneğini, ustalıkla ve modern üretim teknikleriyle birleştirmiş, yeni lezzetler keşfetmiş ve bu lezzetleri paylaşarak büyümeyi hedeflemiştir. ‘’Çocuğumuza yedirmediğimi hiçbir gıdayı başkasına yedirmeyiz’’ felsefesi ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Hazır sütlü, şerbetli tatlı üreten TATLICIM A.Ş.  hipermarket ve catering firmalarının gelişmesiyle faaliyet alanını genişletmiş, vakumlu uzun ömürlü şerbetli ve dondurulmuş tatlı çeşitleriyle ürün gamını geliştirmiştir.

Üretim AOSB ‘de 680 m2 alanda ve sağlıklı koşullarda geleneksel yapısına uygun olarak yapılmaktadır. Gıda güvenliği yüksek ürünler için, kaliteli malzeme ile insan sağlığını koruyup güvence altına alan TATLICIM A.Ş. , üretiminin tüm evrelerinde yüksek teknoloji kullanmaktadır.

Çalışma prensibinin ana temelini kalite ve hijyenin oluşturduğu üretim tesislerinde Gıda Mühendisleri ve Teknikerlerinin kontrolünde, gıda kodeksine uygun olarak üretim yapılmaktadır.

Gıda Üretim Sertifikası, ISO 22 000 Gıda Güvenliği Sistemi Belgelerine sahip olan TATLICIM A.Ş.  ürünlerinizi adresinize kadar zamanında ve hijyenik olarak teslim etmektedir.

Dondurulmuş ürünleri ise Frigorik araçlarda soğuk zincire uygun olarak sevkiyat yapmaktadır.

Lezzetini ve tazeliğini uzun süre muhafaza eden ürünlerin kullanımında son derece pratiktir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.