Tantunizade

Tantunizade hakkında kısa bilgi

1997 yılında Ankara’ da kurulan Tantunizade, Mersin yöresinin eşsiz lezzletlerini Ankaralı’ lara aynı haliyle sunmak ve daha çok kişi bu lezzetten haberdar etmek için işe başladı. Geçen sure içerisinde lezzet ve sunumu ile büyük kitlelere ulaşan Tantunizade, Türkiye genelinde daha fazla kişiye ulaşmak için franchise sistemiyle büyüyor.

Tantunizade’ nin franchise vermeye başladığı yıl ve toplam franchise şube sayısı

Firma son yıllarda gelen yoğun talep üzerine TAF Grup bünyesine dahil olarak, profesyonel franchise sistemine geçiş yaptı. Mutfağından çıkan  lezzetlerin özen ve kalitesinden ödün vermeden sürdürülen franchise çalışmaları sonucunda 4 franchise şubesiyle hizmet veriyor.

Tantunizade’ nin franchise vereceği girişimcilerde aradığı özellikler

Tantunizade kalite ve özen anlayışından ödün vermeden büyümeyi hedefliyor. Bu nedenle franchise alacak girişimcinin güvenilir, işinin başında duran, marka bilincine sahip kişiler olmazsa olmaz özellikler arasında yeralıyor.

Tantunizade’ nin franchise mağazasının yatırım maliyeti

Tantunizade’ nin franchise işletmesinin yatırım bedeli açılacak lokasyona, işletmenin büyüklüğüne ve taleplere göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle yatırım bedeli şirket yetkilileriyle yapılan görüşmeler neticesinde kararlaştırılıyor.

Tantunizade’ nin gelecekteki hedefleri

Kalite ilkelerine bağlı kalacak girişimcilerle açacağı franchise işletmeleriyle Türkiye genelindeki yaygın bir ağa sahip olmayı hedefliyor.

 

Kalite ilkelerine bağlı kalacak girişimcilerle açacağı franchise işletmeleriyle Türkiye genelindeki yaygın bir ağa sahip olmayı hedefliyor.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1997
Çalışan Sayısı 35
Mağaza Sayısı 05
Franchise İsim Hakkı Bedeli 10.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 20.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 40.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.