Takıştır Bijuteri Bayilik Bilgileri

Takıştır Bijuteri Bayiliği Veriyor

Takıştır markası 2004 yılında beri bayilikler veriyor. 60’ın üzerinde bayisi bulunan markanın ortalama yatırım tutarı 50 bin lira. Takıştır Bijuteri’nin bayileri hariç kendisinin ise 12 adet işletmesi bulunuyor.

Takı ve aksesuar sektöründe ortalama kar oranı ise yüzde 100-150 arasında. Takıştır firması bayilik almak isteyen girişimcilere personel ve pazarlama eğitimleri veriyor. 2019 yılı için yeni bayilikler vermeye devam edecek olan firma ayrıca toptan satışta yapıyor.

Takıştır Hakkında; 1999 yılında filizlenen Takıştır Bijuteri markası kurulduğu tarihten bu zamana kadar %100 müşteri memnuniyeti ve güvenini hedef alarak adımlarını atmış ve 2004 yılında ilk bayiliklerini vermeye başlamıştır. Türkiye’nin ilk bijuteri mağazalar zincirini kurarak 60 adet bayi ve mağaza ile sektörde önemli bir rol edinen Takıştır Bijuteri yıllarca sektörde bulunmanın verdiği tecrübeyle, sektörün en önde gelen isimlerinden olmayı başarmıştır.
Gerek yurt içi gerek yurt dışı bütün kaynaklarını kullanarak trend ürünleri sizlerle buluşturan Takıştır, yenilikçi bakış açısıyla ürün yelpazesini her gün genişletmektedir. Sadece perakende değil bünyesinde toptan satışı barındıran Takıştır Bijuteri yurt içi ve yurt dışı bir çok bijuteri mağazasının raflarında yerini almaktadır.

Takıştır Bijuteri Bayilik Bilgileri

Firma Adı:Takıştır Bijuteri – Türkiyenin Bijuteri Zinciri…
Telefon 1:444 49 81
Adres:Uzunmustafa Mh. 865. Sokak. No:3 Merkez/DÜZCE

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.