Taco Bell Franchise Bilgileri

Taco Bell Bayilik 

Taco Bell Meksika merkezli franchise veren büyük bir markadır. Taco Bell Türkiye için master franchise vermektedir. Taco bell Türkiye’de açmak isteyen girişimciler firma yetkilileri ile irtibata geçerek ülke bayiliği alabilirler.

Meksika’dan ilham alan hızlı servis restoran markası olan Taco Bell, 2023 yılına kadar 8.000 restorana sahip olmayı planlıyor. Taco Bell restoranlarına sahip olmak ve işletmek için girişimci bir ruha sahip deneyimli adaylar arıyor. Operasyonlara ve iş deneyimine ek olarak, finansal gereksinimler edinme yöntemine bağlı olarak değişir. Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Taco Bell franchise sahibi olmak için gereken minimum asgari mali yükümlülük şu şekildedir: 1,5 milyon dolarlık net değer ve 750.000 $ ‘lık kişisel likit varlıklar.

Taco Bell

Yeni bir Geleneksel Ünitenin veya Güç Aküsünün faaliyete başlaması için gerekli toplam yatırım, franchise verene veya bağlı kuruluşa ödenmesi gereken 70.000 ABD Doları ile 95.000 ABD Doları arasında olmak üzere 1.177.300 $ ile 2.620.600 $ arasındadır.

Ek yatırım bilgileri mevcut Taco Bell franchise FDD’nin 7. maddesinde bulunabilir. Taco Bell, seçim yapabileceğiniz birçok restoran franchise fırsatı olduğunu ve gerçek değere ihtiyacınız olduğunu kabul eder. Taco Bell, ekonomik istikrar sergileyen, büyüme fırsatı sunan ve topluma geri dönen lider bir küresel markadır.

Taco Bell, Marka ile satın almak ve büyümek isteyen deneyimli operatörler için son derece sınırlı franchise fırsatlarına sahiptir. İlk adım ilk uygulamayı doldurmaktır ve uygunsa, iletişim halinde olacağız.

Taco Bell franchise sahibi olmak için önceki restorana veya franchising deneyimine ihtiyacım var mı?
Bir Taco Bell franchise sahibi, restoran deneyimi veya restoran deneyimi olan bir operatörle ortak olmalıdır.

Taco Bell, tek ve çok üniteli restoran franchise fırsatları sunuyor mu?

Taco Bell, 2023 yılına kadar 2.000 yeni Meksika lokantası lokasyonu geliştirmeyi hedefliyor. Taco Bell’in ana odak noktası, zaman içinde çok sayıda birim edinebilen ve geliştirebilen yeni franchise’lar elde etmektir.

İlk franchise ücreti ve telif ücreti nedir?
İlk Franchise Ücreti = 45.000 ABD Doları
Aylık Hizmet Bedeli (Royalties) = Brüt Satışların% 5,5’i
Pazarlama = Brüt Satışların% 4.25’i (Ulusal ve yerel katkıları içerir)
Yukarıdaki tutarlar, restoran, eğitim harcamaları, açılış masrafları veya açılış açılışını yapmak için gerekli ilk yatırımı içermemektedir. Toplam yatırımla ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen Taco Bell Franchise Disclosure Document (FDD), Madde 7’ye bakınız.
Yeni bir Taco Bell franchise sahibi olarak ne tür bir eğitim alacağım?
İlk restoran franchise’ınızı açmadan veya edinmeden önce, onaylı Birincil Operatör ve / veya Franchise sahibi yaklaşık sekiz haftalık restoran eğitimini tamamlayacaktır. Franchise sahibi, seyahat ve konaklama dahil tüm masraflardan sorumludur. Franchise vericinin eğitimini daha da geliştirmek için yıllık Marka Daldırma programı da sunulmaktadır.

Taco Bell bir restoran franchise açmak için finansman sunuyor mu?
Taco Bell, finansman sağlamaz, ancak, Taco Bell franchise’larına borç vermeyi ilgilendiren bir banka / finans kuruluşu listesi sunuyoruz. Finansmanı kolaylaştırmak için, Taco Bell de SBA Kayıt Defterinde listelenir.

Korunan bir bölgem var mı?
Franchise’ların toprakları yoktur, ancak Taco Bell’in yeni mağaza geliştirmeyi düzenleyen bir Etki Politikası vardır. Mağazalar sadece mevcut Taco Bell restoranlarındaki satış etkisi belirlenen standartların altındaysa onaylanır. Taco Bell temsilciniz bu standartları daha ayrıntılı olarak açıklayabilir.

Restoran ekipmanı ve malzemeleri satın alma konusunda rehberlik alacak mıyım?
Evet, Restoran Tedarik Zinciri Çözümleri (RSCS), Taco Bell Restaurant Destek Merkezi’nde yer almaktadır. Mobilya, ekipman ve onaylı tedarikçiler ile ilgili standartlar ve özellikler konusunda onlarla çalışacaksınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.