süperkumpir

süperkumpir

Süper Kumpir  HAKKIMIZDA
Pico nun Evi anlamını taşıyan Dome Pico 1998 yılında Ankara ‘da kurulmuş olan P.A.N.G. İth. İhr. Gıda İnş. Tur. Tic. ve San. Ltd. Şti.’nin fast food yatırımlarında kullandığı tescilli bir markasıdır.

Dome Pico ‘’nun ilk noktası Ağustos 1999’da Ankara Ankamall Alışveriş Merkezinde açılmıştır. Daha sonra Kentpark Alışveriş Merkezinde açılmıştır.Kentpark AVM ile şube sayılarını artırmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; temiz ve hijyenik ortamlarda güvenli ve lezzetli ürünler üretip insan sağlığını ön planda tutmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ
Müşteri taleplerini karşılayarak geleneksel lezzetlerde farklılıklar tasarlayıp kalıcı üstünlükler sağlamak ve kalitemizden ödün vermeyerek daha çok müşteriye ulaşmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Fast food sektöründe markalaşma süreci içinde olan PANG GIDA;
Merkez ofis ve şubeler çalışanlarının katılımı ile temiz ve hijyenik ortamlarda iş ve işçi güvenliğini en üst seviyede tutarak kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerin yanında hızlı servis uygulamaları ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sürekli gelişmeyi, yasa ve mevzuatlara uyarak insan sağlığını ve gıda güvenliğini ön planda tutmayı benimsemiş ve amaç edinmiştir.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ
DOME PICO  Fast-food Restaurant’ı iki bölümden oluşmaktadır. Restaurant’ın ön kısmı açık mutfak olup, ürünler sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Arka planda, ürün hazırlık, depolama,
personel odası ve ofis bölümlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerin hazırlanması ve sunulmasındaki titizlik, hijyen, kalite ve standart hizmet temel prensip olarak belirlenmiştir.

Franchise Sistemi
Süper Kumpir Franchise Sistemi, başarılı ve karlılığı ile kendini yıllar içerisinde kanıtlamış bir sistemdir. Süper Kumpir hizmet kalitesini belirli standartlara ulaştırmış olup, güçlü bir marka olarak varlığını sürdürmektedir.

Sistem olarak sürekli kendini yenileyen, ürünler ekleyen Süper Kumpir, franchising sistemi ile kendi işini yapmak isteyen yatırımcılara çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Süper Kumpir Franchising ile;

İyi organize edilmiş ve kanıtlanmış bir sistemin bir parçası olacaksınız. Belirli bir tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren iş süreçlerini, Süper Kumpir tarafından verilen eğitimler ve denetlemeler sayesinde daha kolay uygulayacaksınız.

Bu ölçekte bir yatırımı nasıl yapacağınız konusunda kendi başınıza olmayacaksınız, Süper Kumpir’in sürekli desteğini yanınızda bulacaksınız. Günümüz rekabet koşulları içerisinde yalnız, küçük bir firma olmak yerine, güçlü ve büyük bir zincirin parçası olacaksınız.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.