Subway Bayilik Bilgileri

Subway Bayilik Bilgileri

İçindekiler

Subway Bayilik

Global Ölçekte Büyüme
SUBWAY restoranına sahip olduğunuzda, dünyanın en büyük restoran zincirlerinden ve en tanınmış markalardan birinin parçası olursunuz ve birlikte sunulan destek ve deneyime de sahip olursunuz. Müşterilerin tam da istediği gibi hazırlattıkları lezzetli menüler için tekrar geldiği lider bir markanın parçası olun.

SUNDUĞUMUZ YİYECEKLER
SUBWAY  hızlı ve sağlıklı gıda ürünlerinde tartışmasız liderdir. Hazırlaması kolay sandviçlerimiz müşterinin gözleri önünde tam da istedikleri gibi taze ekmek, özel soslar ve lezzetli ek malzemeler kullanılarak hazırlanır.

DESTEK AĞIMIZ
SUBWAY  ailesine katıldığınızda, ilk sandviçinizi yapmadan önce ve sonrasında birinci sınıf destek alırsınız. Franchise destek sistemimizin özellikleri:

Eğitim
Ürün geliştirme
Reklam
Mağaza Tasarımı ve Ekipman Düzenleme Rehberi
Saha desteği ve çok daha fazlası!

Gerekli Koşulları Sağlıyor muyum?
SUBWAY’de franchising alanlar girişimci ruhuna sahiptirler ve başarılı bir işletme kurmayı taahhüt ederler. İnsanlarla çalışmaktan ve yeni beceriler öğrenmekten keyif alıyorsanız ve heyecan verici yeni zorluklara hazırsanız, bizimle hemen iletişime geçin!

YATIRIMINIZ
Lokasyon esnekliği, basitlik ve verimliliğe dayalı işletilmesi kolay operasyon sayesinde, işletme kurma masraflarımız diğer pek çok restorana göre daha düşüktür. Ülkenize göre farklılık göstermekle birlikte ilk franchise ücret aralığı 10.000$ – 15.000$* (ABD doları)’dır ve toplam yatırım 92.000$** (ABD doları) olabilmektedir. Diğer ücretler değişebilmektedir, bu nedenle diğer ayrıntılar için bizimle iletişime geçin.

MAĞAZA AÇMA ADIMLARI
Bir franchise broşürü talep edin
Franchise Başvurusu Yapın
Bulunduğunuz Yerdeki Geliştirme Acentesi ile Görüşün
Açıklayıcı Belgeyi Gözden Geçirin
Yerel Ölçekte Araştırma Yapın
Finansman Bulun
Franchise Sözleşmesini İmzalayın
Eğitime Katılın
Bir Yer Kiralayın ve Mağazanızı Oluşturun
Büyük Açılışı Kutlayın

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.