STARTKEY EMLAK

STARTKEY EMLAK

 

STARTKEY EMLAK BAYİLİĞİ

STARTKEY EMLAK

Yatırımlarınız bizim için önemlidir…
Biz;
Kaliteli / Güvenli Hizmet ve Eğitim ayrıcalığı sunarken,
Franchise Ofislerimiz;
İşinizi geliştirmenin keyfini yaşayın,
Müşterilerimiz;
Bizlerle çalışmanın ayrıcalığını hissedin.
Modernleşen ve değişen yaşam standartları; gayrimenkul alanında da yeni hizmet ve servis ihtiyaçları doğurmaktadır.STARTKEY Grubu olarak; bu hizmetleri, kaliteli ve güvenilir iş yapış anlayışımız çerçevesinde sunuyoruz. Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını minimum zaman içinde maksimum kalite ile sonuçlandırmak, aranılırlığımızı arttırmak, bizimle yola çıkan ofislerimizin işlerini geliştirmesine yardımcı olmak ve eğitimlerimiz ile ön plana çıkmak.

STARTKEY Grubu olarak; bu hizmetleri, kaliteli ve güvenilir iş yapış anlayışımız çerçevesinde sunuyoruz. Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarını minimum zaman içinde maksimum kalite ile sonuçlandırmak, aranılırlığımızı arttırmak, bizimle yola çıkan ofislerimizin işlerini geliştirmesine yardımcı olmak ve eğitimlerimiz ile ön plana çıkmak.

Eğitimli uzman personelimiz, şeffaf yönetim anlayışımız, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile “müşteri memnuniyeti esastır” ilkemizle hizmet veriyoruz.

STARTKEY EMLAK Misyon
Gayrimenkul sektöründe, yenilikçi yaklaşımları olan, farklılaşmamızı sağlayacak eğitimli kadromuz ile hizmet veren, çevreye duyarlı, kazandıkça kazandıran sistemimiz ile müşterilerimizi memnun etmek tek amacımız.

STARTKEY EMLAK  Vizyon
İdeal yatırım fırsatları ve yenilikçi emlak çözümleri sunmak, hem yerel hem de küresel bazda , güvenilir, dürüst, hizmet kalitesi yüksek, bilinirliği olan, aranılan, eğitim odaklı bir EMLAK firması olmak.

Müşteri memnuniyetini artırabilmek amacıyla günümüz Teknolojilerinden maksimum ölçüde yararlanıyoruz.

Bu sorunun cevabını biliyor musunuz: “İşinizin kârlılığını birdenbire arttırmak için ne yapmak gerekir?”
Evet cevap basit: Stratejinizi değiştirin. Geleneksel yöntemleri kullanmak artık bir işe yaramıyorsa sosyal medyayı markanız için etkili kullanmanın zamanı gelmiştir…

nternet kullanımının yoğunlaşması ile birlikte internette üretilen içerik sayısı da her geçen gün artmaktadır. İster birey olsun, ister marka, sosyal platformlarda içerik üretenlerin en büyük amacı; o içeriğin etkileşim almasını sağlamaktır. Hangi Facebook kullanıcısı, paylaştığı bir gönderinin çok fazla beğeni almasını istemez? Hangi marka, paylaştığı bir ürünün geri dönüşünü arttırmak istemez? Yada hangi blogger, yazdığı bir yazının başarıya ulaşmasını ve bu sayede trafiğini arttırmasını istemez? İşte, tüm bunların altında kişilerin içerik üretirkenki asıl amacı yatmaktadır: Etkileşim.Bu dökümanda ise, bir blog yazısı yazarken nelere dikkat etmeli, bir makalenin genel yapısı nasıl olmalı gibi sorulara elimizden geldiğince yanıt vermeye çalışacağız. Yazının içeriğinden çok, genel yapısına değineceğimizi de belirtelim.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.