Starbucks Franchise Nasıl Satın Alınır

STARBUCKS FRANCHİSE NASIL SATIN ALINIR

STARBUCKS FRANCHİSE BİLGİSİ

Starbucks Franchise almak Türkiye’de epey bir zordur. Starbucks Franchise hakları ülkemizde Shaya grup’a ait olduğu için tüm kahve dükkanlarını kendileri açmaktadır. Dünya genelinde de durum bunun bir benzeridir.

Starbucks Franchise ilanlarında kendi sitelerinde nadirende olsa başka ülkelerde franchise vereceklerini duyururlar. Bu yüzden kurumsal web sitelerini Starbucks franchise açma konusunda takip etmeniz gerekmektedir.

Daha önceki Starbucks Franchise yatırım tutarında 700.000 dolarlık likit varlık göstermeniz gerekiyordu. Aynı zamanda Yiyecek içecek deneyimi ve şu anda kendi alanınızda veya çok alanlı bir işletmeyi çalıştırmanız da gerekiyordu. Eğer Franchise sahipliği için onay alırsanız sıkı bir eğitimden geçmeiz de gerekiyor. Konumunuz onaylandıktan sonra, kendi Starbucks operasyonunuzu çalıştırmanın içeriğini ve çıkışlarını öğrenmenizi sağlayacak olan Starbucks eğitim programına başlıyorsunuz.

STARBUCKS FRANCHİSE FIRSATLARI

Özetle, Starbucks franchising almak için önemli bir net değere sahip olmanız gerekir.
Avrupa’da veya diğer ülkelerde franchise alabilirsiniz. Ancak başvuru yaptığınız ülkelerde de master franchise alınıp alınmadığını kontrol etmeniz gerekir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.