SR Döner Franchise Bilgileri

SR Döner Franchise Veriyor

SR Döner Türkiye’de ve Dünya’da döner sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek her kitleye ve her yaş grubuna döneri sevdirmek vizyonu ile 2013 yılında Ankara markası olarak yola çıktı,kısa zamanda Ülke genelinde bilinçli bir şekilde şube leşmiş ve şu anda 30 noktada hizmet vermeye devam etmektedir.

Bayilik ve Franchising başvurularının artması üzerine kurumsallığın sağlanabilmesi, üretim ve sevkiyatın tek bir çatı altında toplanması ve Franchise sisteminin yaygınlaştırılması amacı ile şirket Gersan Sanayi Sitesi 2307 Sok. No:66 Ergazi-Yenimahalle/ANKARA’ya konuşlandırılmıştır. Hali hazırda üretim, reklam, satış ve pazarlama, yazılım, yönetim, muhasebe, Finans ve İdari İşler departmanları ile bu adreste hizmetine devam etmektedir.

Orta vadede 2018 yılı içerisinde İstanbul ili başta olmak üzere tüm Ülke genelinde büyüme stratejilerine uygun illerden ve lokasyonlar’dan gelen franchise (bayilik) taleplerini değerlendirmektedir.

SR Döner Kendine has et ve tavuk marinasyonları, özel üretim sosları ile beğeni ve taktir toplayarak ülke genelinde sağlam adımlar ile 30 noktada hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm noktalarında standart, güvenilir, lezzetli ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş olan Sr Döner emin adımlar ile hedeflerine büyüyerek ilerlemektedir.

Misafirlerini; uygun fiyat politikası ile keyifli, şık restoranlarda ağırlayarak mutlu etmeyi ilke edinmiştir.
SR Döner büyüme stratejilerine uygun illerden ve lokasyonlar’dan gelen franchise (Bayilik) taleplerini değerlendirmektedir.

Sizlerde bulunduğunuz İl ve ilçelerde bu Döner sektörünün yatırımcısına kazandırmayı ilke edinmiş ve Vizyonunu başarıya odaklamış SR DÖNER markası ile yola çıkmak için bizlere ulaşa bilirsiniz

İş Geliştirme Müdürü
Selçuk Yılmaz
Tel:0553 716 86 65
selcukyilmaz@srdoner.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.