SPORT2000

SPORT2000

SPORT2000 International GmbH , 1988 yılında 9 spor perakendecisi tarafından rekabetçi satın alım için kurulmuş bir kooperatif şirketidir. Dünyanın önde gelen spor perakende markalarından daha efektif satın alım yapabilme amacıyla kurulan şirket, ilk günkü gibi bugün de aynı misyonu taşımaktadır.

SPORT 2000 International GmbH, 25 ülkede 3500 mağaza sayısı ve yıllık 5.1 milyar Euro ile Avrupa’nın en büyük spor parakende mağaza zinciri özelliğine sahiptir.

Uluslararası Uzmanlar Topluluğu
SPORT 2000 International, her üyenin mevcut olan kolektif uzmanlıktan faydalandığı ve aynı zamanda kendi yetkinliği ile bu uzmanlığı geliştirdiği uluslararası bir uzmanlar topluluğudur. Yalnızca iyi çalışan bir iletişim ağı değil, ayrıca bir kalite göstergesidir. Bu farkındalıkyüksek seviyede rekabetin olduğu pazarlar içerisinde önemli bir avantajdır ve ileriye yönelik gelişimin de temelini oluşturmaktadır.

Müşterilerimiz ile Bireysel Olarak İlgilenme
Her SPORT2000 mağazası kendi coğrafi ve sosyal çevresi ile yakın bir ilişkiye sahiptir. Bölgede yerleşik bulunan müdür ve personel bulunduğu bölgenin bütünleşmiş bir parçasıdır. Bu özgün coğrafi yakınlık SPORT 2000’in en ayırt edilebilir özelliğidir.

Sport 2000 international is like a football team with a perfect lineup; everyone is united by the desire to win. To be better than the opposing team. Key players in the team are, along with the corporate brands, the exclusive brands. They are essential for achieving success in the international Champions League.

With the addition of the Swedish team Sportia and its majority owner SGN Sportia from Finland, SPORT2000 International welcomes the two new countries to the successful group of associated companies.

 bayilik en karlı franchise firmalar franchise farnchise veren firmalar bayilik veren firmalar,spor mağazası açmakibayilik veren spor mağazaları,franchise veren spor mağazaları,2018 sanal franchise fuarı

 

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.