somunarası

somunarası

DOYUMSUZ BALKAN LEZZETİ somunarası
Somunarası olarak Balkan mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek güleryüzlü personelimiz, güvenilir ve sağlıklı üretim zincirimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında en doğal haliyle sofralarınıza taşıyoruz.

HER ZAMAN TAZE, HER ZAMAN DOĞAL
Somunarası’nın özenle oluşturulmuş tedarik zinciri sayesinde kullandığımız tüm ürünler uzman personelimiz denetiminde büyük bir dikkatle seçiliyor. En taze malzemeler, en doğal halleriyle üretim aşamasından sofranıza ulaşana dek tazeliklerini ve doğallıklarını koruyor.
İŞİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ
Somunarası’nda gastronomi alanında uzun yıllardır süregelen deneyim ve birikimimizi alanında uzman kadromuzla tüm Türkiye ile paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz.

LEZZETLERİMİZ KORUMA ALTINDA
Somunarası’nı kısa sürede vazgeçilmez hale getiren harika lezzetlerimizin kalitesini ve standartını, kurulduğumuz günden bu yana sıkı sıkıya bağlı olduğumuz lezzet manifestomuz sayesinde koruyor ve garanti altına alıyoruz. Bu sayede tadına doyamadığınız Somunarası lezzetlerini her zaman ve her yerde aynı özen ve kaliteyle sizlere sunuyoruz.
BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana karşılaştığımız büyük ilgiden aldığımız destekle ailemiz büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Kısa sürede ulaştığımız bayi sayımız ile her gün onbinlerce misafirimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

EŞSİZ MANGAL LEZZETİ
Somunarası’nda her yeni gün büyük bir heyecan ve keyifle başlıyor. Türkiye’nin en maharetli ustalarının elinden çıkan enfes lezzetler, mangal ateşiyle buluşuyor ve yüzlerde kocaman bir tebessüm bırakmak için özel olarak taş fırında hazırlanan ekmeklerle misafirlerimizin beğenisine sunuluyor.

Siz de bayimiz olmak ister misiniz?

1 Tanışalım
Tanışma toplantısında franchising danışmanlarımız tarafndan yatırımcılara detaylı marka sunumu yapılır.

2 Başvuru
Aşağıda yer alan franchising başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz

3 Lokasyon
Doğru lokasyon şirket yetkilileri tarafından onaylanır

4 Antlaşma
İşbirliğimizin yasallaşması amacıyla karşılıklı franchising sözleşmeleri imzalanır ve yatırımcı Somunarası ailesine katılmış olur

5 Mimari Çalışma
Onaylanan lokasyonun ölçüleri alındıktan sonra deneyimli mimarlarımız tarafından proje çizilir

6 Personel Alımı
İK departmanı tarafından işe alım sürecini tamamlamış personele somunarası standartlarının teknık ve operasyonel eğitimi verilir

7 Müşterilerle Buluşma
Tüm bu süreç tamamlandıktan sonra işletmemiz misafirlerine kapılarını açar

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.