Soapville

Soapville

BİZ YILLAR ÖNCE DAHA ÇOCUK DENECEK YAŞLARDAYKEN BİR HAYAL KURDUK …Beraber bir değer ortaya koyacaktık, ve bu değere ortak olmak isteyen herkese sinemizi açacaktık. Bu değerin peşinden 2009 yılında koşmaya başladık. Önce kurduğumuz Karaykozmetik Ltd. Şti. ile vücud bulduk, sonra bu vücudun üzerine inşaaya başladık.

Doğruluğu, dürüstlüğü, şeffaflığı bir vücudun kalbi kadar kıymetli gördük. Bu vasıflara bir kalbe gösterilecek hassasiyeti göstererek iş yaptık. Planlı ve programlı hareket etmeyi bir beyin fonksiyonu gibi düşündük. Atacağımız her adımı bir plan ve program çerçevesinde gerçekleştirdik ve aynı şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Dinamizmimizi, enerjimizi ve innovatif çalışmamızı elimiz, ayağımız yerine koyuk. Bu yüzdendir ki, bu kısa zaman diliminde bu denli uzun bir mesafe aldık.

Şimdi kendimize ait markamız “soapville” ile 20 den fazla satış noktasında, 200 den fazla ürün çeşidimiz ile sizlerleyiz. Amacımız yerli sermaye ile oluşturulan bu değeri yurtiçi ve yurtdışında olması gereken yerlere taşımak. Alınacak daha çok mesafemiz var.Ürün çeşitliliğimizi arttırarak hızla ilerlemeye devam ediyoruz

Bu değerle birlikte beraber büyüyelim…

Karaykozmetik sizlere, soapville markası ile birlikte büyümeyi teklif ediyor.

Yurt içi ve yurt dışında hakettiği noktaya koşar adım ilerleyen soapville markasının ve başarısının sizlerde bir parçası olmak istemezmisiniz?

Başarıya ulaşmış soapville konseptlerinden seçeceğiniz herhangi biri, mevcut lokasyonlarınızda yada yeni girişimde bulunacağınız ticari noktalarda sizlere soapville markasının gücü ile, keyifli bir ticaret yapma imkanı sunuyor.Bu süreçte Karaykozmetik sizlere ticari deneyimlerini aktarmayı, teknik destek çerçevesinde size ve personelinize bir takım eğitimler vermeyi, ticari ve diğer bir çok konu ile alakalı danışmanlık hizmetlerinde bulunmayı kendine bir borç biliyor.

Aşağıda detaylarını göreceğiniz 5 ayrı konseptimizden, 1 ve 2 nolu konseptleri mevcut lokasyonlarınızda, yapacağımız ikili görüşmeler ile hemen hayata geçirebiliriz.3, 4 ve 5 nolu konseptlerimiz için ise izleyeceğimiz yol haritasını kısaca şu şekilde özetleyebiliriz.

  • Tanışma ;Web sayfamızdan ya da bizzat satış merkezlerimizden birine gelerek bizi tanıyın.
  • Müracaat ;Hakkınızda kısa bir bilgiye sahip olabileceğimiz başvuru formlarımızdan birini doldurun ve size referans olabilecek bilgileri girin.
  • Davet & Değerlendirme;Müracaatınız değerlendirildikten sonra birbirimizi daha iyi tanıyabilmek ve düşünülen ticari faliyetin detaylarını paylaşabilmek için size bir davet gönderelim ve tüm bu detayları beraber yüzyüze değerlendirip bir mutabakata varalım.
  • Ön Protokol ; Vardığımız mutabakat sonucunu kayıt altına almak için bir ön protokol imzalayalım.
  • Ön Hazırlık ; Seçtiğiniz konsepte uygun ortak çalışmalara start verelim.
  • Kesin Anlaşma; İki firma arasında tüm konularda anlaşmaya varılmış durumu bir sözleşme ile kayıt altına alalım ve açılış işlemlerini başlatalım.
  • Açılış İşlemleri; Bu adımda sizlere yer kiralanmasından, dekorasyona, siz ve çalışacak personelinizin eğitiminden, reklamasyona, ürün bilgisinden, ticari bilgilere kadar tüm alanlarda danışmanlık hizmeti verelim, tecrübelerimizi hem teorik hem de mevcut şubelerimizde pratik olarak aktaralım.
  • Açılış; Açılış gününü, organizasyonunu ve sonrası takip edilecek yol haritasını planlayalım.

Önemli Not : Karaykozmetik, soapville markası adına yapacağı franching sözleşmeleri için herhangi bir marka bedeli talep etmemektedir.
Birlikte büyüyebilmenin gereği  olarak bu bedeli yatırımınızda değerlendirmenizi istemektedir.

Franchise Borsası
Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2009
Çalışan Sayısı 60
Mağaza Sayısı 24
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 10.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 35.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.