şiva düruç

şiva düruç

HAKKIMIZDA
Herkesin her gün doğallıkla buluşmaya hakkı olduğunu biliyor ve bunun için çalışıyoruz.

Biz Hataylıyız ve doğayla iç içe, doğallık içinde büyüyebilme ayrıcalığını yaşadık.

Değişen dünyamızda kemikleşen gıda sektörünü maalesef üzülerek izliyoruz ve korunmak için ciddi bir çaba sarf ediyoruz.

Biz doğala erişebilmek açısından şanslı bir nesildik ve beslenme kalitesinin insan sağlığını büyük ölçüde etkilediğini çok iyi biliyoruz. Hormonlu ve hormonsuz ürünlerin vücutlarımızdaki etkilerini bizzat yaşamış kişiler olarak diyebiliyoruz ki; beslenme, insanoğlu için en önemli olgudur.

Yaptığımız işin adı ticaret olsa da bizim için önemli olan uzun süreli ve tertemiz ilişkiler kurmak. Şiva Düruç kocaman bir ailedir. Birlikte çalıştığımız herkesi düşünüyoruz ve başarının ekip işi olduğuna inanıyoruz. Ve tüm adımlarımızı “biz” olarak atıyoruz.

Felsefemiz tamamen empati üzerine kurulu:

Yediğini yedir, yemediğini yedirme.

Amacımız; Türkiye şartlarında bulabileceğimiz en doğal malzemeleri tedarik etmek ve insan sağlığına uygun üretimi gerçekleştirerek değerli müşterilerimize sunmak. Lezzet, fiyat, kalite ve sağlık dörtlüsünü ele aldığımızda piyasada henüz bir rakibimiz olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ama umarım rakiplerimiz artar ve biz de Türkiye’de insan sağlığına verilen değerin arttığını görebilme mutluluğunu tadarız.

Misafirimiz olduğunuzda sunacağımız her şeyin menşei belli.

Kullanacağımız etler, otlak hayvancılığı ile güzel ve sağlıklı et tedarik edebileceğimiz Biga / Çanakkale’den gelecek. Pirinçlerimiz ise Tosya’dan.

Baharatımız Hatay’dan. Özel el yapımı turşularımız Hatay’dan. Zeytimyağımız Hatay’dan. Tereyağımız, kabak tatlımız, buğdayımız, yeşil zeytinimiz, özel el yapımı salçalarımız da Hatay’dan.

Ustalarımız Hatay ve dünya mutfağına hakim ve çok yetenekli. Ekibimiz genç, dinamik ve işinin ehli.

Son zamanlarda yediğiniz en doğal yemekler burada!

Şiva Düruç olarak amacımız geleneksel lezzetimiz olan dürümü hak ettiği noktaya taşımak ve vazgeçilemeyen Fast Food kültürünü sağlıkla buluşturup müşterilerimize sunmak.

Şiva Düruç’ta;

-​ Evde kızarttığınız patates ile aynı kalitede patates yiyebileceksiniz.

-​ Kesinlikle doğal sütten, Tosya pirincinden ve damla sakızından yapılan bir fırın sütlacı tadabileceksiniz.

-​ İçeceğiniz Kamhi çorbamız, Şiva Düruç markasına ait nefis bir çorbadır. Et suyu yerine kemikli et ve buğdaydan yapılan çorbamız, günlük protein ihtiyacınızı karşılayan, hiçbir katkı maddesi içermeyen bir çorba olacak.

Hiçbir ürünümüzde herhangi bir kıvam arttırıcı madde veya yapay sos kullanılmayacaktır ve bu, Şiva Düruç ailesinin tüm müşterilerine taahhüdüdür.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.